Notice: Undefined index: jest in /home/srv30177/domains/gmmis.pl/public_html/index.php on line 1
Kupujesz motocykl? Nie zapomnij o odpowiednich akcesoriach! - Artykuły - Grupa Motocyklowa MI¦
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · Artykuły · Kupujesz motocykl? Nie zapomnij o odpowiednich akcesoriach!

Kupujesz motocykl? Nie zapomnij o odpowiednich akcesoriach!

Komentarze (0)

fot. ks. Jarek

Nawet na krótk± przejażdżkę motocyklem nie warto wybierać się bez kasku – to absolutna podstawa, dlatego zawsze warto zakupić go razem z motocyklem lub jeszcze wcze¶niej.

Kask to podstawa
Kask powinien posiadać homologacyjn± normę ECE 22-05, które spełniaj± wy¶rubowane wymogi bezpieczeństwa – wtedy możesz mieć pewno¶ć, że twoja najważniejsza czę¶ć ciała będzie dobrze chroniona.

Odzież motocyklowa
Kask to jednak nie wszystko. Również potrzebna będzie odpowiednia odzież do ochrony ciała. Pamiętaj o zakupie specjalnych rękawiczek motocyklowych, które zabezpiecz± dłonie i dadz± im optymalny komfort, przydadz± się również spodnie na motocykl oraz kurtka, które będ± chroniły cię przed ewentualnymi otarciami.

Buty na motocykl
Możesz wybrać kowbojki, jeżeli szukasz czego¶, co będzie pasowało do twojego choppera, w sprzedaży dostępne s± także specjalne buty skórzane z membranami, które dodatkowo chroni± przed wod±. Najlepiej zdecydować się na wyższe obuwie, które dobrze zabezpieczy cał± stopę i kostkę.

Crash pady i gmole Crash pady to wystaj±ce elementy przeznaczone do zwiększenia bezpieczeństwa motocykli, ponieważ zmniejszaj± ryzyko jego zniszczenia podczas upadku. Z kolei gmole wykonane z rur stanowi± osłonę dla silnika, jak i całej maszyny. Mog± również służyć jako podnóżki.

Tankpad
Kolejny dodatek dla większej ochrony motocykla, a dokładnie jego baku – zabezpieczy go przed zarysowaniami.

Pokrowiec
Jeżeli chcesz, aby twój motocykl nie był narażony na uszkodzenia wynikaj±ce z działania warunków atmosferycznych lub też szybciej się brudził, wtedy nie zapomnij także o zakupie pokrowców.

Gdy interesuje cię markowy sprzęt, zainteresuj się kupnem odzieży motocyklowej w Warszawie. Szukaj jej w salonach dealerskich, prowadz±cych sprzedaż motocykli. Kupisz w nich produkty marek Arlen Ness, Givi, Modeka, Held, HJC, SIDI. Arai – Warszawa i dealer Honda Plaza to jedno z miejsc, gdzie możesz je znaleĽć.

  Autor: Artelis - Artykuły Specjalne
Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.
numer seryjny:57060a61-8634-4643-afbc-6b845bef4303

wy¶wietlono: 10566 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.