Notice: Undefined index: jest in /home/srv30177/domains/gmmis.pl/public_html/index.php on line 1
Sprzęt do komunikacji między motocyklistami - Artykuły - Grupa Motocyklowa MI¦
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · Artykuły · Sprzęt do komunikacji między motocyklistami

Sprzęt do komunikacji między motocyklistami

Komentarze (2)

Honda Goldwing

fot. scalarider.pl

Napisał do mnie Przemek żeby wspomnieć o pewnym udogodnieniu w komunikacji podczas naszych wypraw. Ciekawy jest Waszego zdania i opinii na ten temat.

Chodzi o Scala Rider G9.
Zestaw ten to przede wszystkim jedyny, prawdziwy produkt dla motocyklistów podróżuj±cych w dużej grupie. Idealny na długie i krótkie wyprawy motocyklowe dla motocyklistów, którzy chc± rozmawiać wahadłowo z 8 innymi motocyklistami lub potrzebuj± poł±czenia przez interkom o dużym zasięgu i poł±czenia konferencyjnego 2-, 3-, lub 4-stronnego.

Możliwo¶ć przesyłania sygnału ostrzegawczego do wszystkich uczestników wyprawy czyni± model Scala Rider G9 najchętniej wybieranym interkomem przez motocyklistów ceni±cych bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Choć cena nie jest niska, może warto zastanowić się na tym pomysłem, a dobrym momentem może być np. najbliższa impraza kończ±ca 2013 rok.

Jeżeli jeste¶cie zainteresowani tym rozwi±zaniem, lub chcecie się trochę więcej dowiedzieć na jego temat to pod tym linkiem macie wyniki wyszukiwań w Google

Jeżeli kto¶ chciałby zobaczyć ulotkę reklamow± to tutaj j± znajdzie. A poniżej pogl±dowe foto.

Swoje opinie możecie zostawić w komentarzach lub założyć nowy temat na forum ».

wy¶wietlono: 12795 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Bogusław Andrzejczak 26.10.2013. 19:40

Witam Forumowiczów!
Nie znam tego zestawu. Użytkuję inny. Pozwala na ł±czenie z własnym telefonem poprzez Bluetooth, automatyczne ł±czenie z telefonem podczas wywołania (dzwonienia). Rozmowa przez telefon do 120km/h niemal idealna. Przeznaczony jest do rozmowy z czterema motocyklistami, drog± radiow± z odległo¶ci do 1 km. Daje się poł±czyć z nawigacj± również przez Bluetooth. Przewag± mojego interkomu jest to, że sterowany jest nie przyciskami bazy umieszczonej na kasku, lecz pilotem znajduj±cym się na kierownicy (bezprzewodowo). Pojedynczy zestaw kosztuje 285 zł.
Pozdrawiam i życzę szeroko¶ci w kończ±cym się i oczekiwanym, nowym , sezonie.
Bogusław Andrzejczak

kapelan 27.10.2013. 09:30

Fajny i przydatny gadzet poprostu. Uzywalem scala rider G4 podczas krotkiej wyprawy wakacyjej. Ł±czenie z tel komorkowym, z innym scala, z nawigacja i radio wmontowane. P Sprzet prosty w obsludze, montarzu i niezawodny. Do ok 100km/h,dziala super powyzej troche szumi, bateria dziala 8 - 10 godz. Polecam! A moze ktos chce odkupic mój??? Uzywany 12 dni, cena okazyjna :) Pozdrawiam

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.