» jeste¶ tutaj » · O nas

O nas


trochę historii

Grupa Motocyklowa MI¦

Grupa Motocyklowa "Mi¶" powstała w 2005 roku (to już 12 lat ) z inicjatywy motocyklistów Józefa i Zbyszka , celem spontanicznego i dobrowolnego skupienia motocyklistów z terenu Gorzowa i okolic. Ł±czy nas wspólna pasja motocyklowa oraz przyjaĽń. Razem jeĽdzimy, imprezujemy i pomagamy sobie.
Pierwsze nasze wyprawy odbywały się w liczbie kilku maszyn, dzisiaj potrafi ich być nawet trzydzie¶ci w jednej kolumnie.

Zbyszek

Zbyszek

Założyciel grupy GMMIS

Józek

Józek

Założyciel grupy GMMIS

Uwaga Od samego pocz±tku przynależno¶ć do grupy jest dobrowolna, bez ograniczenia wiekowego, narodowo¶ciowego, wyznaniowego i statusu społecznego.

Dlaczego nazwali¶my się „ MI¦” ?

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom / ...iż , Polacy nie gęsi......M.Rey/
  • kalendarz aktywno¶ci motocyklistów jest podobny do aktywno¶ci niedĽwiedzia /zimę „przesypiamy”, a latem „¶migamy”/
  • bo MISIE lubi± motory ;-)

NiedĽwiedzie najczę¶ciej żeruj± póĽnym popołudniem. Podobnie jak ludzie, słabo widz± w ciemno¶ciach, więc z reguły nie żeruj± w nocy. Jednak maj± dobry węch i zapach jedzenia może je zwabić także w nocy ...
NiedĽwiedĽ brunatny ... na zimę przygotowuje sobie legowisko zwane gawr± i zapada w sen zimowy , z którego od czasu do czasu może się budzić.
Ľródło:wikipedia.pl

i obecnie

W dniu 11 marca 2017 r. członkowie Grupy Motocyklowej "Mi¶" podjęli decyzję o wyborze władz. Doszło do wyboru zarz±du grupy, w skład której wchodzi: prezes, V-ce prezes oraz skarbnik.

aktualizacja 2019-02-16

W dniu 16 lutego 2019 r. członkowie Grupy Motocyklowej MI¦ przegłosowali decyzję o zmianie formy działalno¶ci grupy. Grupa Motocyklowa MI¦ stała się stowarzyszeniem. Główne założenia i cel naszej działalno¶ci pozostaj± jak do tej pory. Także dotychczasowy zarz±d pozostał w takim samym składzie.

Bogdan

Bogdan

V-ce Prezes

M@ro

M@ro

Prezes Grupy

Marek

Marek

Skarbnik

Statut i Regulamin Grupy Motocyklowej MI¦ ;-) »

Rol± zarz±du Grupy Motocyklowej "MI¦" jest przyjęcie na swoje barki roli głównych organizatorów naszych wspólnych wycieczek. Nie oznacza to że nikt inny nie może zaproponować i poprowadzić imprezy. Wręcz przeciwnie namawiamy i zachęcamy do podejmowania takich inicjatyw ;-)

Cały czas jeste¶my otwarcie na nowe osoby . Każdy motocyklista może wzi±ć udział w spotkaniu Grupy Motocyklowej "MI¦" po wcze¶niejszym uzgodnieniu daty i czasu.
Jeżeli chcesz się do nas przył±czyć zapoznaj się z deklaracj± członkowsk± dostępn± w tym miejscu: deklaracja członkowska GMMI¦ » nowo¶ć (.plik pdf ~ 0,327MB - liczba pobrań: ) , masz pomysł na wyjazd, lub po prostu chcesz się z nami skontaktować wszelkie formy komunikacji znajdziesz s± w dziale


Możesz także zapisać plik z deklaracj± członkowsk± Grupy Motocyklowej MI¦ na swoim komputerze, wypełnić, wydrukować i przynie¶ć na spotkanie. Dokument w formacie .docx (MS Word) dostępny tutaj deklaracja członkowska GMMI¦ » nowo¶ć (liczba pobrań: )

Naszym celem jest propagowanie bezpiecznej jazdy motocyklem oraz skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego z naszego regionu ( choć nie tylko ) poprzez :

  • organizowanie spotkań i wyjazdów o zróżnicowanym charakterze i tematyce
  • organizowanie spotkań z grupami motocyklowymi o podobnym charakterze
  • organizowanie i udział w imprezach o charakterze charytatywnym i okoliczno¶ciowym
  • podnoszenie umiejętno¶ci i kultury jazdy motocyklem maj±c na uwadze szczę¶liwy powrót wszystkich członków naszej grupy.
  • kreowanie pozytywnego wizerunku wokół motocykli i ich wła¶cicieli
Zobacz jak prezentuje się reszta naszej grupy GMMIS ;-) »

wy¶wietlono: 36154 razy.

FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.