Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · propozycje wyjazdów · Zlot w Łańcucie

UWAGA! Poniżej widoczne s± tylko luĽne propozycje następnych wyjazdów.

Zlot w Łańcucie

Komentarze (0)

fot. organizator

Propozycja archiwalna z 2013 roku Grupa Motocyklowa MI¦ dostała zaproszenie od Klubu Motocyklowego HORDA do Łańcuta na Motofestiwal 2013 w dniach 9-11 sierpnia 2013. Aktualizacja 2013-08-02

Łańcut /woj. podkarpackie/ może być w sierpniu naszym celem dalekiej wyprawy. Grupa motocyklowa Horda zaprosiła nas na zlot w dniach 9-11 sierpnia w Łańcucie.

Jest to dobry pretekst, aby zwiedzić południowo-wschodni rejon naszego kraju. Dla ułatwienia podjęcia decyzji podpowiem , że jest 2 /goldwingowców/ poważnie zainteresowanych wypraw± .
Na pytania odno¶nie zlotu i zakwaterowania odpowie Luk tel. 533 923 666.

Prawdopodobna trasa


Wyświetl większą mapę

Na razie jest słaby żeby nie powiedzieć żaden odzew na wyjazd od Łańcuta. Dlatego może zainteresuje Was inna propozycja . W tym samym czasie jest bardzo atrakcyjny zlot w Ustrzykach Dolnych /¶rodek Bieszczad/ z muzyk± Cantry. Poniżej plakat imprezy - może to będzie większ± atrakcj± - czekamy na sygnały ;-)


wy¶wietlono: 8053 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.