Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · Regulamin Newslettera

Regulamin Newslettera


Regulamin ¶wiadczenia usługi „ Newsletter”
Ostatnia aktualizacja: 18.08.2012

Serwis gmmis.pl chroni dane osobowe wszystkich użytkowników, szanuj±c ich prywatno¶ć.
Dlatego też można go odwiedzać bez konieczno¶ci ujawniania danych osobowych z wył±czeniem opcji newsletter. Należy cały czas przestrzegać zasad korzystania z witryny przedstawionych w na tej stronie.

Dane użytkowników, którzy zarejestrowali się w systemie newsletter serwisu gmmis.pl, wykorzystywane s± tylko w celach wysyłania informacji o serwisie w postaci wiadomo¶ci e-mail. Żadne dane indentyfikacyjne nie s± przekazywane osobom trzecim.


 1. Wydawc± „ Newsletter” jest Grupa Motocyklowa MI¦ ( gmmis.pl ) z siedzib± w Gorzowie Wlkp.
 2. Celem rozsyłanego Newslettera jest informowanie zarejestrowanych użytkowników o najważniejszych sprawach dotycz±cych Grupy Motocyklowej MI¦ , takich jak np. daty i miejsca spotkań organizacyjnych, godziny wyjazdów czy też o powiadamianie nowych propozycjach do rozpatrzenia.
 3. W ramach tej usługi, za po¶rednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana zostanie, w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
 4. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu gmmis.pl jest usługa bezpłatn± i dostępn± dla każdego użytkownika serwisu.
 5. Newsletter jest przesyłany do zarejestrowanych użytkowników max. do czterech razy w miesi±cu.
 6. Newsletter może zawierać między innymi reklamy, ale przede wszsytkim zawierać będzie aktualne informacje o wydarzeniach zwi±zanych z Grup± Motocyklow± MI¦ .
 7. Zamówienie usługi „Newsletter” przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następuj±cych czynno¶ci rejestracyjnych na stronie internetowej Prenumerata:
  • wpisanie w odpowiednim formularzu adresu e-mail na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter. Formularz dostępny jest zawsze w stopce serwisu pod nazw± "Prenumerata" oraz na odpowiednich stronach wprowadzaj±cych, widocznych dla użytkownika w czasie wizyty w portalu,
  • potwierdzenie chęci otrzymywania informacji poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym,
  • aktywowanie linku zawartego w e-mailu wysłanym automatycznie na podany przez użytkownika adres, w celu weryfikacji poprawno¶ci informacji podanych podczas rejestracji.
 8. Brak potwierdzenia poprawnej weryfikacji adresu e-mail użytkownika, skutkuje usunięciem wprowadzonych danych do bazy po 2 dniach od daty wpłynięcia danych do bazy.
 9. Korzystanie przez użytkownika z usług ¶wiadczonych za po¶rednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.
 10. Każdy „Newsletter” zawiera:
  • informację o nadawcy,
  • wypełnione pole „temat", okre¶laj±ce tre¶ć przesyłki,
  • informację o sposobie zrezygnowania z usługi.
 11. Każdy subskrybent „Newslettera” może zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie adresu e-mail (podanego przy rejestracji) i zaznaczenie opcji "wypisz" w Formularzu.
 12. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim .

wy¶wietlono: 5394 razy.

FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

 • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.