Notice: Undefined index: jest in /home/srv30177/domains/gmmis.pl/public_html/index.php on line 1
1% dla Asi Jankowskiej - wiadomo¶ci - Grupa Motocyklowa MI¦
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · 1% dla Asi Jankowskiej

1% dla Asi Jankowskiej

Komentarze (0)

fot. kenteegardin/Flickr/CC BY-NC-ND 2.0

Drogie MI¦-ki, jeżeli jeszcze nie zdecydowali¶cie na jaki cel przekazać swój 1 % z rozliczenia podatkowego za 2017 rok to pozwólcie że zaproponuje Wam pomoc Asi Jankowskiej z Gorzowa Wlkp.

Asia ma dzi¶ 16 lat, i jest córk± mojego przyjaciela , urodziła się z Zespołem Williamsa . Jest osob± bardzo pogodn± mimo, iż zmaga się z wieloma chorobami. Stale musi być pod kontrol± wielu specjalistów. Zbiera na dalsz± rehabilitację, terapię i leczenie.

Dlatego pozwoliłem sobie na umieszczenie tej informacji na naszej stronie. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałe¶ na jaki cel przeznaczyć Twój 1 % - proszę Cię o rozważenie tej możliwo¶ci . Co istotne wpłaty nie dokonujemy sami. Zrobi to za nas Urz±d Skarbowy.

Chc±c przekazać Asi 1% z podatku podajemy

NR KRS: 0000037904
„Cel szczegółowy 1%” : 15973 Jankowska Joanna Julia .
66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI
ps.
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Uwaga! Jest też pro¶ba rodziców :

Szanowni darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pozycji nr 125 : "Wyrażam zgodę", aby Fundacja mogła otrzymać informację, kto w tym roku "Zd±żył jej z Pomoc±".
Za okazane serce serdecznie dziękujemy .
Darek i Katarzyna Jankowscy
oraz arekz - administrator tej strony
Gorzów Wielkopolski - Styczeń 2018

Szanowni Państwo,
Fundacja Dzieciom "Zd±żyć z Pomoc±" posiada status organizacji pożytku publicznego. Dane KRS: FUNDACJA DZIECIOM ZDˇŻYĆ Z POMOCˇ

Figuruje ona na pozycji 977, w "Wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2014" znajduj±cym się na stronie internetowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

wy¶wietlono: 11958 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.