» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Akcja Szlachetna Paczka

Akcja Szlachetna Paczka

Komentarze (11)

fot. arek

Drogie koleżanki i koledzy tak jak ustalili¶my w tym roku na imprezie kończ±cej sezon Grupy Motocyklowej Mi¶ będzie przeprowadzona licytacja przedmiotów , które otrzymali¶my od sponsorów i członków naszego klubu. Aktualizacja 2016-11-21

Zbliżaj± się ¦więta Bożego Narodzenia i postanowili¶my, że za pozyskane ¶rodki postaramy się pomóc jednej,a może dwóm rodzinom, które takiej pomocy potrzebuj±.

.....Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi...
¶w.JPII


Sobota, 2016-11-19-GMMIS - Finał akcji szlachetna paczka

Drogie MI¦-ki, dzięki waszej hojno¶ci i dobremu sercu podczas naszej sobotniej imprezy zebrali¶my aż 3700 zł. Pozwolę sobie zacytować fragment komentarza Marty jaki jest poniżej - sam lepiej bym tego nie uj±ł:
"Hej, jeste¶cie wielcy!!!....Zegarek wylicytowywany przez Hirka ponownie trafił na licytację, tym razem allegro :-). Pozostaje mi wybrać rodziny i to co kobiety lubi± najbardziej, czyli zakupy..."Drogie koleżanki i koledzy.
Na pomysł zbiórki pieniędzy dla najbardziej potrzebuj±cych wpadłem jeszcze latem i przyznam się, że miałem obawy czy zaakceptujecie zmiany jakie mam do zaproponowania. Jednak po rozmowach z wieloma osobami z naszej grupy, a przede wszystkim ze Zbyszkiem, że czas na zmiany postanowiłem zrobić pierwszy krok. Jest kilka osób, którym to się nie podoba, zawsze w tak licznym gronie będ± różne pogl±dy. Jednak posługuj±c się naszym statutem gdzie na pierwszej stronie jest wyraĽnie napisane, że wszystkie decyzje s± podejmowane demokratyczn± większo¶ci± głosów rozpocz±łem organizacje pierwszej Szlachetnej Paczki Grupy Motocyklowej Mi¶ .

Napisałem, że sukcesem na pierwszy raz będzie taka kwota żeby pomóc jednej, może dwóm rodzinom. Jednak po pierwszej czę¶ci licytacji kiedy Marta przyniosła ponad 800 zł pomy¶lałem, że to sen. Wtedy już było pewne że to do Was trafiło i tego chcecie. Zebrane 3700 zł to bardzo dużo pieniędzy, które wydamy bardzo rozs±dnie. Marta i Małgosia s± odpowiedzialne za wybranie rodzin.

Będziemy Was o wszystkim na bież±co informować, rozliczymy się przed Wami co do grosza. Jedak do tych rodzin pojad± tylko trzy osoby. Nie będziemy ujawniać publicznie nazwisk i wizerunków rodzin gdyż mogliby się poczuć zażenowani. Jednak odwiedziny te rodziny latem, pojedziemy do nich na motorach, żeby jak to powiedział Zbyszek nasz Prezes, że chce wjechać na to podwórko pełne błota i zobaczyć te uradowane brudne dzieciaki. O tak± pomoc nam chodzi. Na koniec serdeczne podziękowania dla osób które przekazały fanty na licytację:
Grażynka Telec
Marek Walęciuk
Arek Pytel
Małgosia Gabryelów
Lusia Walęcuk
Marta Stolarek
Marek Bond
Danusia Mazur
Mirek Golas
Marek Mazur

P.s.
Wielkie dzięki dla Marty, która prawie straciła głos prowadz±c licytację. Byli też tacy, którzy oddali zakupione przez siebie fanty jeszcze raz na licytacj ę. Dla nich wielki pokłon do samej ziemi .
Wielkie dzięki
M@ro

wy¶wietlono: 4070 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Andrzej 13.11.2016. 11:15

Chciałbym wspomóc wasz± akcję. Chcę przekazać kilka drobiazgów na licytację. Jak się skontaktować z Mart±?


Andrzej i Iwona

admin 13.11.2016. 11:26

adres do Marty: martas_mat@wp.pl lub telefon +48 695 154 832

Marta 20.11.2016. 10:35

Hej, jeste¶cie wielcy!!! Dla tych którzy wczoraj może nie usłyszeli, to powtórzę i przypomnę ZABRALI¦MY 3700zł. DZIĘKI OGROMNE. Zegarek wylicytowywany przez Hirka ponownie trafił na licytację, tym razem allegro :-). Pozostaje mi wybrać rodziny i to co kobiety lubi± najbardziej, czyli zakupy. Dzięki jeszcze raz za wielkie serca wszystkim darczyńcom i sponsorom, dzięki którym było co licytować.

Iwona 20.11.2016. 19:04

Coooooooooooo prawie 4000 jeste¶cie niesamowici. Mam nadzieję że moje gadżety zostały dobrze sprzedane. Maro pamiętaj że zawsze chętnie Ci pomożemy. Obiecuję że w przyszłym roku damy dwa razy więcej.
Pozdrawiam
Iwona i Andrzej

Maro 20.11.2016. 21:15

Iwonka Andrzej
Dziękuję, a wybieram się do Was ze specjalnym podzękowaniem
Zadzwonię jutro
M@ro

ZCh 24.11.2016. 08:06

Oprócz sukcesu organizacyjnego imprezy mnie cieszy jeszcze jedna rzecz, tworzony wiele lat temu wspólnie z Jozefem nasz statut jednak kto¶ czyta. Mam nadzieję ,że w odczuciu naszych grupowiczów jest on przestrzegany. Pozdrawiam . Zbyszek.

Marta 03.12.2016. 20:51

Krótkie info jak sprawy się maj± :-) W niedzielę objechałam rodziny wraz z M@ro i Małgosi±. W czwartek dotarły listy od rodzin, w których opisuj± swoje potrzeby. Zakupy poczynione, pieni±dze wydane. Czekam na dostawę lodówki i w następn± niedzielę dostarczamy paczki. Może kto¶ chętny do pomocy, to proszę o kontakt. Pozdrawiam i LWG

artur 04.12.2016. 21:08

Brawo Marta .to co zrobili¶cie w tym roku to co¶ wielkiego.Powstaje ciekawa ekipa w misiu która zaczyna myslec inaczej.nie było mnie w misiu kilka lat ale obserwuje to co sie u was zmienia i chyba wróce do misia na wiosne oczywiscie jak pozwolicie.hehehe

artur

Szlachetna Pl 08.12.2016. 11:02

Koledzy

Zachęcamy do współpracy po przez centralę akcji. Więcej na stronie www.szlachetnapaczka.pl po zalogowaniu proszę wybrać region i kontakt z przedstawicielem. Chętnie pomożemy w przyszło¶ci. Pozdrawiam

A.Cz

Maro 10.12.2016. 19:38

Wreszcie nastał ten wyczekiwany dzień. Jutro jedziemy do rodzin. Wszystko jest przygotowane. Już wkrótce na naszej stronie internetowej ukaże się podsumowanie Szlachetnej Paczki w Misiu.

Do zobaczenia

M@ro

Marta 11.12.2016. 18:57

Melduję, że zadanie wykonane :-) Paczki dostarczone, u¶miech i rado¶ć na twarzyczkach wywołany. Wielkie podziękowanie dla Danusi, Małgosi, Staszka oraz M@ro( misiowego Mikołaja) za pomoc i zaangażowanie.

Nie dopuszczaj teraz komentarzy.

FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.