Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jesteś tutaj » · wiadomości · Biesiada Noworoczna 2022

Biesiada Noworoczna 2022

Komentarze (23)

piknik rodzinny

fot. pixabay.com

W dniu 15 stycznia 2022 o godz 16:00 odbędzie się spotkanie Noworoczne naszej Grupy Motocyklowej "Miś " na które serdecznie zapraszam członków , sympatyków oraz kandydatów .

Person Zbyszek ×

Na wstępie poruszymy tematy organizacyjne , oczekiwania motocyklistów w sezonie 2022 , a następnie szefowa lokalu Ewa zaprasza do stołów na Biesiadę Królewską. "MiS" powraca do korzeni i spotykamy się w Misiu przy ul. Łokietka 34 . W przypadku zainteresowania imprezą przekraczającą pojemnością lokalu , to mamy zarezerwowaną salę w hotelu " Gorzów" .

Podsumowując,
spotykamy się w sobotę 15 stycznia 2022 r. o godz. 1600 w barze MIŚ . No chyba że będzie nas większa ilość, to wówczas w Hotelu Gorzów. Oczywiście odpowiedni komunikat ukaże się na tej stronie tuż po nowym roku.

W związku z "gorącym" okresem lokalowym , proszę o decyzję w postaci opłaty w kwocie 100 zł do 31. grudnia 2021. Wpłata 100 zł na konto 41 1140 2004 0000 3302 7872 9075 lub bezpośrednio skarbnikowi.

AKTUALIZACJA 2022-01-02
Lista już zamknięta nie przyjmujemy wpłat

Pozdrawiam
Zbyszek

Ps.
Szanuję przekonania i argumenty antyszczepionkowców , ale mając na uwadze tragedie jakie spowodował w naszej grupie koronawirus , myślę, że takich osób nie ma i nie będzie na naszym spotkaniu.

fot. organizator

wyświetlono: 2110 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MIŚ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, jeśli uznamy je za nieodpowiednie.


obserwator 14.12.2021. 06:16

dopytam bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem,
"myślę, że takich osób nie ma i nie będzie na naszym spotkaniu" to znaczy że nie zostaną wpuszczone?
Czy wystarczy wynik testu z 24 h przed?

Mengel 14.12.2021. 15:18

Projekt nowego rozporządzenia przedłużającego aktualne obostrzenia do 31 stycznia 2022 roku jest wstępnym zarysem. Ostateczne unormowania mogą być inne – podaje Kancelaria Premiera. W projekcie, jak zapowiedziano, znajdzie się m.in. modyfikacja obowiązujących regulacji dotyczących rozwiązania wyłączającego z danego limitu osób korzystających z danych usług lub uczestniczących w określonych wydarzeniach (w przeliczeniu na powierzchnię usługodawcy albo liczbę uczestników wydarzenia), osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Obostrzenia-przedluzone-do-31-stycznia-2022.-Projekt-rozporzadzenia-wprowadza-zmiany

obserwator 15.12.2021. 06:13

to ja podziękuję...

misiu 19.12.2021. 13:16

Witam! Mam pytanie to będzie impreza do rana z muzyczką ? Czy spotkanie z obiadokolacją??Dlatego bo nie wiem jak się ustawić!
Pozdrawiam wszystkich misiaczków !!!!!!

obserwator 19.12.2021. 14:45

dobrze by było żeby Zbyszek odpowiedział...

gal anonim 19.12.2021. 14:47

ja nie podejmę ryzyka (tzn. szczepienia żeby było jasne,) trudno ominę MIŚ-ia ...

uczestnikt 19.12.2021. 14:57

Zbyszku jeżeli tak stawiasz sprawę to niestety ja dziękuję... widzę że ideały które przyświecały grupie poszły w kąt... A tak na marginesie to w spotkaniu z inną grupą prawie nikt na zdjęciach nie miał maseczki, czyżby blisko 100% było "wyszczepionych" wg Waszej ideologi ? szerokiej drogi...

motocyklista 19.12.2021. 15:00

a czy na spotkaniach też będzie sprawdzanie "paszportów" czy testów? bo jak tak to warto to ogłosić żeby niepotrzebnie się nie fatygować...

nikt ważny 19.12.2021. 15:04

obserwuję i widzę że radykalność grupy idzie w górę. Niestety nie po drodze mi będzie z takim nastawieniem kierownictwa, ale to Ich wybór... no cóż...

no cóż 19.12.2021. 15:07

może jeszcze jakość bielizny weźmiecie pod uwagę? bo wg statystyk spora grupa polaków kapie się raz w tygodniu... dno xxx, dxxa i kamieni kupa ...

covid 19 20.12.2021. 07:49

Ja nie rozumiem jednej rzeczy mówi się że mają się wszyscy szczepić i na imprezy mają być wszyscy zaszczepieni to w czym problem. Sprawa prosta!!!Jak nie rozumieją to niech idą do szpitala zobaczyć na Walczaka!!!

ZCh 20.12.2021. 10:54

Nie odpowiadam anonimom i trollom. Cztery komentarze pochodzą z jednego adresu, i po co?

Andrzej 20.12.2021. 21:09

I po co te wszystkie żale wylewane na Zbyszka? Jeżeli nie chcesz się szczepić to Twój wybór i koniec kropka.Ci którzy będą na tym spotkaniu będą przynajmniej mieli pewność że są bezpieczni.A jeśli myślisz że są równi i równiejsi to jesteś w błędzie. Przykłady Kazia i Marka mówią same za siebie jak groźny jest ten wirus. Ja się zaszczepiłem razy trzy i nie będę miał wyrzutów w stosunku do innych że mogę ich zarazić będąc tego nieświadomym. A poza tym wychodzi kołtunizm niektórych członków Misia.Ukrywanie się pod nickami dorosłych facetów jest co najmniej śmieszne.

no cóż 20.12.2021. 21:09

do covid 19 - widzę że sporo innych żeczy też nie rozumiesz, Twój wybór...

Marek 22.12.2021. 20:47

wirus dopadł mnie dwukrotnie na szczęście obszedł się dość łagodnie Ja jestem zaszczepiony ale uważam że zawsze może dopascc 3 raz do pracy sklepu idąc ryzykujemy w każdej chwili jak tylko nie zaostrza obostrzeń to postaram się być

Maro 24.12.2021. 12:34

Może tak przy okazji zebrać parę groszy i pomóc kilu rodzinom, samotnym.

P.s
Wesołych i radosnych Świąt.

Lwg M@ro

ZCh 29.12.2021. 14:15

Sugestia ze strony Maro jest szlachetna, ale są w naszej grupie osoby o niewiekich dochodach /w tym emeryci / i taka akcja może być bardzo niezręczna dla tych osób. Może się mylę? Szczęśliwego N.R.2022.

Krzysiek skarbnik 29.12.2021. 17:44

Przepraszam was misiaki za hejtowanie. Krzysiek skarbnik.

Krzysiek Nowak 31.12.2021. 21:29

Wybaczcie ale ktos się podpisuje za mnie jako skarbnik. Teraz widzę że jest to..... Nawet brak słów.

Rafał 12.01.2022. 20:56

Żenada.
Dzielenie ludzi na lepszy i gorszy sort.szkoda ,że nikomu nie przeszkadza czy ktoś szczepiony czy nie jak łapę po składkę się wyciąga .Hipkryzja pełną gębą.Podążając tym tokiem rozumowania to powinna być robiona co tydzień impreza dla innej grupy.NP ZA TYDZIEŃ dla tych po chemioterapii,za dwa innych etc,etc.
W DZIALE O NAS jest napisane :
Celem grupy jest skupianie motocyklistów niezrzeszonych a ja widzę ,że to idzie w inną stronę.
Zbyszek guzik Cię to powinno interesować czy ktoś szczepiony ,tatuowany czy z cyckami na plecach.
Jeśli coś się robi dla grupy to dla wszystkich albo nikogo.

Andrzej 15.01.2022. 12:02

Po pierwsze drogi Rafale składkę płacisz dobrowolnie tak samo jak dobrowolnie przystępujesz do grupy takiej czy innej. Po drugie każdy z nas chce być zdrowy dla siebie i najbliższych.Po trzecie kiedy był opracowywany statut grupy, nikt nie wiedział że kiedyś wyjdzie Covid-19 i jakie będą jego skutki.A po czwarte to nie jest dzielenie na lepszy i gorszy sort, tylko zwyczajna ochrona przed przypadkowym zakażeniem choćby w gronie przyjaciół. A poza tym wszystkim to Twój komentarz może chyba tylko służyć właśnie podziałowi o który się tak martwisz. Dzięki za troskę ale nietrafiony.

obserwator 15.01.2022. 13:19

to jak będzie sprawdzanie kodów, paszportów itp? pytam z ciekawości

obserwator 16.01.2022. 11:00

drogi Andrzeju, skoro już tak celnie "punktujesz" komentarz Rafała to bądź gotowy zwrócić uwagę że przystępując do Grupy akceptował to w tej konkretnej chwili, natomiast jeżeli coś się zmieniło w trakcie to należałoby to ogłosić, przynajmniej osobom które należą do tej społeczności. Może trzeba by to napisać w warunkach - "chcesz do nas przystąpić okaż to czy tamto". Będzie jasno i klarownie. A tak to wiesz. W jednym przyznam Ci rację, nie mam mowy o dzieleniu na lepszy czy gorszy sort. Bo w tej dyskusji są tylko zaszczypieni i nie. Jeżeli ktoś należąc do jednej czy drugiej strony czuje się lepszy to ma problem z własną samooceną, ale to już jego problem. Jednak izolując się od grupy przeciwnej przyczyniasz się do dzielenia i tak już podzielonego społeczeństwa. A to nie wróży nic dobrego. Życzę zdrowia. Już nie będę komentował. Powodzenia.