» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Finał akcji Misiowa paczka 2017

Finał akcji Misiowa paczka 2017

Komentarze (0)

fot. M@ro

Zakończyła się druga edycja "Misiowej Paczki" . Przejechane ponad 350 kilometrów.

W tym roku, dzięki przeprowadzonej licytacji przyniesionych rzeczy, udało się pomóc sze¶ciu rodzinom, w których razem było osiemna¶cioro dzieci. Najmniejszy maluszek miał 9 miesięcy, a najstarszy 17 lat.

Oprócz kuchenki gazowej z pełnym osprzętem, w paczkach dla rodzin przeważały ubrania dla dzieci. Kurtki i buty zimowe oraz ubrania były często wymieniane przez mamy, które pytali¶my co chciałaby dla swoich dzieci. Kupili¶my również kilka kompletów ciepłych kołder i poduszek. Często mieszkania s± zim± nie dogrzane i częste były takie pro¶by. Dla dziewczynki niedosłysz±cej, która bardzo lubi słuchać muzyki i marzyła o własnym radiu z odtwarzaczem, Misiowy Mikołaj spełnił marzenie. Rodzina z pi±tk± dzieciaczków prosiła tylko o artykuły spożywcze, makaron, m±kę, cukier itd., będ± mieli zapas pewnie na jaki¶ czas.

Otrzymali¶my też trzy ogromne torby , każda ważyła chyba po kilka kilogramów słodyczy, które dołożyli¶my do już gotowych paczek przygotowanych dla każdego dziecka, trudno było utrzymać j± w jednej ręce. Ofiarodawc± słodyczy nie jest członek naszej grupy, ale ¶ledzi on akcję i chciał anonimowo pomóc, tym większe miłe zaskoczenie, R.E. BARDZO DZIĘKUJĘ .

Podsumowuj±c, chcę przede wszystkim podziękować WSZYSTKIM , którzy dołożyli się do tego sukcesu czyli tym, którzy ofiarowali rzeczy na aukcje i tym, którzy dokonali zakupu na aukcji. Bez Was nie udałoby się pomóc aż tylu rodzinom. Ogromne podziękowanie dla Marty , która wykonała, jak w zeszłym roku ogromn± pracę. To dzięki Tobie tak wygl±da nasza akcja.

Kto za co odpowiadał i co robił opisze w komentarzu szefowa "Misiowej Paczki" - Marta.

Ja tylko na koniec podziękuję wszystkim obecnym Mikołajom. Super dobra robota, Panie i Panowie.
Na koniec już tradycyjnie do wszystkich Mi¶ków: chwalmy się wszędzie i wszystkim co robimy, bo ....... karma wraca, to co dajesz innym kiedy¶ do ciebie wróci.
Mi¶ jest Wielki.

LwG
M@ro


Finał akcji Misiowa Paczka 2017 - fot. M@ro


Finał akcji Misiowa Paczka 2017 - fot. M@ro


Finał akcji Misiowa Paczka 2017 - fot. M@ro

wy¶wietlono: 1726 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.