» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Foto relacja z imprezy kończ±cej sezon 2017

Foto relacja z imprezy kończ±cej sezon 2017

Komentarze (2)

fot. arekz

W minion± sobotę odbyła się impreza kończ±ca sezon 2017 w Grupie Motocyklowej MI¦.

Person arekz ×

W sobotę 25 listopada 2017 r. w Hotelu Gorzów odbyła się coroczna impreza kończ±ca miniony sezon 2017. W restauracji hotelu zebrało się sze¶ćdziesi±t osób które przyszły się bawić i wzi±ć udział w spontanicznej aukcji pt. "MISiowa Paczka" na której można było nabyć wiele ciekawych i praktycznych przedmiotów nie tylko codziennego użytku ale czasami bardzo symbolicznych za którymi stało i stoi wiele emocji.

Na pocz±tku spotkania M@ro przywitał wszystkich zebranych i podziękował za liczny udział w imprezie. Podsumował On razem z Bogdanem w kliku słowach miniony rok i zarysował w kilku zdaniach nasze cele na najbliższy okres. Głos zabrał też Zbyszek (prezes senior) i podzielił się swoimi przemy¶leniami na temat naszej grupy i podkre¶lił że na "grupowej emeryturze" o wiele spokojniej mu się ¶miga na motorze ;-)

Jednym z celów naszego spotkania była druga w naszej historii "MISiowa Paczka".
Na aukcji dostępne były między innymi wiertarki, wkrętaki, szlifierki, koszulki, kubki. Szczególnym przedmiotem był ręcznie zrobiony obrus , który został wykonany i przekazany przez kobietę której jednym z ostatnich życzeń było aby znalazł się on na naszej aukcji...

Jeżeli dobrze pamiętam, to przedmiot ten zlicytowany został za najwyższ± kwotę. A M@ro zadeklarował że za rok zostanie on powownie wystawiony w tym szczytnym celu.

W trakcie trwania aukcji, a wła¶ciwie w przerwach uczestnicy imprezy ochoczo bawili się na parkiecie co w efekcie pomogło w uzyskać bardzo dobry wynik finansowy. Kwota zebrana na pomoc potrzebuj±cym rodzin± była większa niż w zeszłym roku. Główny DJ stan± na wysoko¶ci zadania i ilo¶ć mocy elektrycznej dostarczonej do gło¶ników wynosiła aż 5700 Wat .;-) A osoby i rodziny do których ona trafi zostan± wybrane już niebawem przez osoby wskazane przez naszego prezesa M@ro.

Zreszt± czy słowa s± potrzebne, zobaczcie sami jak się bawi± MI¦-ki :-)

Niebawem w zestawie pojawi się także kila filmów krótkometrażowych ;-)
ps.
info dla niecierpliwych, można zajrzeć na nasz kanał na YouTube tam filmy pojawiaj± sie na bierz±ca po przesłaniu ich do sieci.


Impreza kończ±ca sezon 2017 w GMMI¦ - 25 Listopad 2017 - fot. arekz


Impreza kończ±ca sezon 2017 w GMMI¦ - 25 Listopad 2017 - fot. arekz


Impreza kończ±ca sezon 2017 w GMMI¦ - 25 Listopad 2017 - fot. arekz

wy¶wietlono: 1778 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Maro 26.11.2017. 20:58

Po dokładnym sprawdzeniu okazuje się, że licznik pokazuje ponad
5900 Wat;-).
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za wspaniał± atmosferę i zabawę.
Prawie każdy co¶ przyniósł i przekazał na licytację.W tym roku postaramy się pomóc pięciu wybranym rodzinom. Szczegóły już wkrótce w nowym po¶cie pod nazw± 'Misiowa Paczka'.Padła również propozycja,że w przyszłym roku bawimy się w jeszcze większym gronie bo chętnych było dużo więcej a możliwo¶ci sali niestety ograniczone.

Wielkie dzięki

M@ro

HANS 28.11.2017. 19:52

DUŻE PODZIĘKOWANIE DLA G.M. MI¦ ZA WSPÓLNE WYJAZDY ,ZABAWY I PROPAGOWANIE TRADYCJI MOTOCYKLOWEJ W ROKU 2017.WYJAZDY Z WAMI DAŁY DUŻO FRAJDY I POZYTYWNEJ ENERGII.JAZDA Z WAMI TO CZYSTA PRZYJEMNO¦Ć, SZKODA ,ŻE MAM TAK MAŁO CZASU BY UCZESTNICZYĆ WE WSZYSTKICH ORGANIZOWANYCH WYJAZDACH.

DZIĘKI ZA WSPÓLNIE SPĘDZONE CHWILE.H@NS

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.