Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · JeĽdzisz na motocyklu?

JeĽdzisz na motocyklu?

Komentarze (0)

fot. organizator

JeĽdzisz na motocyklu? - doł±cz do motocyklistów potrafi±cych udzielać pierwszej pomocy , dbaj±cych o bezpieczeństwo oraz przyjaznych i pomocnych na drodze.

W zeszłym roku informowali¶my o kampanie Zacznijmy się szanować i dzisiaj otrzymali¶my list od Stefana Steffek Gajdy - szefa zespołu redakcyjnego portalu www.dziennikimotocyklowe.com - z pro¶b± o kontynuację i propagowanie działań zmierzaj±cych do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach.

Jako że obiema rękami podpisujemy się pod inicjatyw± zaprezentowan± na stronie www.motopomocni.pl namawiam Was drogie MI¦-ki do zapoznania się z materiałami dostępnymi na www.motopomocni.pl.


(fot. organizator)


organizator:przy współpracy:

wy¶wietlono: 4387 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.