» jesteś tutaj » · wiadomości · Komunikat techniczny

Komunikat techniczny

Komentarze (0)

fot. gmmis.pl ˆ©

Drogie MIŚ-ki. W ciągu kilku najbliższych dni będą prowadzone prace techniczne i konserwacyjne na naszej stronie. NS Aktualizacja 2013-10-15

Wszystkie prace zostaną przeprowadzone w nocy i w taki sposób aby jak najkrócej strona była niedostępna, lub miała jakieś błędy.

Jednak może zdarzyć się też tak, że w ciągu dnia może ona nie działać poprawnie. Dlatego proszę o wyrozumiałość i trochę cierpliwości. Postaram się z tym uporać najdalej do 17 października br.

Prace dotyczą tej części naszego serwisu funkcjonującejna naszej domenie czyli na www.gmmis.pl i www.forum.gmmis.pl. Dodawanie postów na forum, jak i rejestracja zostanie wyłączona. Konto na FB » czy na G+ oczywiście będzie działać.

Gdyby ktoś miał jakieś uwagi - proszę o kontakt - wyjątkowo na adres : arkzaj@gmail.com (adres mis@gmmis.pl - też może być przez kilka godzin niedostępny.)
O końcu prac oczywiście poinformuję jak tylko się wyrobię ;-)

pozdrawiam
arek


2013-10-15 Noc była długa i zarazem krótka - ale wydaje mi się że już wszystko powinno działać. Gdy ktoś miał jakieś problemy, proszę pisać na adres dostępny w dziale kontakt.

wyświetlono: 4037 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MIŚ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, jeśli uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FB



Nasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miłośników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MIŚ" »

Dlaczego nazywamy się "MIŚ":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakieś pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.