Notice: Undefined index: jest in /home/srv30177/domains/gmmis.pl/public_html/index.php on line 1
Marek... odszedł... - wiadomo¶ci - Grupa Motocyklowa MI¦
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Marek... odszedł...

Marek... odszedł...

Komentarze (3)

fot. Internet

Z ogromnym bólem w sercu informujemy odszedł od nas filar naszej grupy...

Niestety, wczoraj po długiej walce odszedł od nas, nasz klubowy kolega, przyjaciel ... po prostu Marek . Marek zmagał się z wirusem, tak, tym wirusem. Dlatego pro¶ba do nas wszystkich, aby¶my szczególnie w tym wyj±tkowym czasie dbali o siebie.

fot. gmmis.pl

Aktualizacja : 2020-09-08 godz. 12:19 .
Pogrzeb Marka odbędzie się w sobotę /12 wrze¶nia 2020/ o godz. 1100 w Gorzowie, przy ul. Żwirowej w kaplicy przy pierwszej bramie.
MIS-ie:
Wystawienie zwłok będzie o godz. 10-40, a my zbieramy się o godz. 1000 tam gdzie zawsze, czyli na stacji Shell przy ul. Walczaka 41.

Na FB pojawiła się też pro¶ba od M@ro

Prosimy cał± Brać Motocyklow± tych, którzy znali Marka, a i tych co nie mieli okazji Go poznać o przyjazd. Marek będzie pochowany w stroju Motocyklowym i Chciałby aby było dużo motocykli na jego pogrzebie

Ľródło: fb.com

wy¶wietlono: 3499 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Maro 05.09.2020. 11:06

Odszedł nasz Skarbnik. Walczył do samego końca. Lekarze mówili,że ma bardzo silny organizm i wolę życia. Niestety przegrał. Arek napisał...filar naszej grypy. To prawda od samego pocz±tku zwi±zany z Gm MI¦ i od pocz±tku aktywny,nasz skarbnik. Koleżeński i lojalny.Zegnaj przyjacielu,Ale nie będziesz Sam. Bond tam już jest. Do zobaczenia na niebieskiej autostradzie.
Kondolencje dla Eli i całej rodziny.

ZCH 09.09.2020. 21:47

Pamiętajmy o naszych kolegach misiakach, co już ¶migaj± po Niebiańskich Autostradach, o Wojtasie, Michale, Stanisławie W i o Bondzie. Maj± teraz Marka skarbnika.

Maro 12.09.2020. 18:48

PODZIĘKOWANIE za słowa wsparcia, otuchy, modlitwy i tak liczny udział w pogrzebie mego najdroższego Męża ¶p. Marka Serafińskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział we mszy ¶w. i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku, Kapłanom, koleżankom i kolegom motocyklistom, znajomym, s±siadom, dyrekcji i pracownikom GRH oraz pracownikom handul±cym przy cmentarzu i Zarz±dowi Cmentarza. Pogr±żona w smutku Żona z Rodzin±.

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.