Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Mikołajki 2016

Mikołajki 2016

Komentarze (1)

fot. Patrick Bürgler / Flickr/ (CC BY 2.0)

Grupa Motocyklowa MI¦, czwarty raz z rzędu zorganizuje akcję "Mikołaje na motorach" i odwiedzi z prezentami Rodzinne Domy Dziecka w Marwicach i Racławiu.

W zwi±zku z dużym zainteresowaniem i wieloma pytaniami członków grupy i nie tylko informujemy, że rozpoczęta 4 lata temu akcja Moto-mikołaje i odwiedziny rodzinnych domów dziecka w Marwicach i Raclawiu będzie kontynuowana o w tym roku!

Data odwiedzin zostanie podana niebawem. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Józek PudyszWarningUWAGA!Józek Pudysz nr.
tel. +48 792 617 462
, lub Tomek Skrzyniarz .

wy¶wietlono: 3542 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


kapelan 04.12.2016. 20:47

Kolejna akcja MotoMikołaje za nami! Bardzo dziękuję w imieniu organizatorów za wielkie serce motocyklistom i Sponsorom - zaprzyjaznionym firmom i ofiarodawcom indywidualnym którzy pozostaj± anonimowi. Za zebrana kwotę zakupiono bony podarunkowe dla wszystkich dzieci, które będ± zrealizowane w sieci EmPik. Szczególne podziękowania p. Maciejowi Lepiato - Trzykrotnemu Mistrzowi ¦wiata, Mistrzowi Olimpijskiemu w skoku wzwyż osób niepełnosprawnych, odznaczonemu Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski !!! Za doł±czenie do naszego dzieła, za pasje i wielka wrażliwo¶ć !!! Dziękujemy i życzymy dużo rado¶ci z podejmowania Wielkiej Misji i wielu sukcesów sportowych !!! Dziękujemy Monice za profesjonalizm i koordynacje!!! Pozdrawiamy dzieci i rodziców!

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.