» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · MI¦ podsumował 2012 rok.

MI¦ podsumował 2012 rok.

Komentarze (4)

fot. gmmis.pl

W miniony pi±tek 23 XI 2012r. w "Piwniczce" przy Nadbrzeżnej miało miejsce podsumowanie mijaj±cego roku w Grupie Motocyklowej MI¦.

To była bardzo udana impreza. Frekwencja mile nas zaskoczyła! My¶lę, że ¶miało można stwierdzić, że MI¦ godnie pożegnał sezon motocyklowy 2012 r . Nasz± skromn± uroczysto¶ć zaszczycili swoimi osobami koledzy Rudi i Dieter.
Zbyszek policzył że w kończ±cym się roku odbyli¶my 34 imprezy. Co przy sezonie trwaj±cym od 20 kwietnia do 20 paĽdziernika daje ¶redni± jeden wyjazd na 5-6 dni.

Mamy nadzieję że jadła i picia było pod dostatkiem. Dodać też należy że przez cały czas mogli¶my ogl±dać nasze zdjęcia z wypraw które zgrabnie w prezentacje "ubrała" i zaprezentowała Magda. Dzięki ;-)
Impreza pomimo że "zakontraktowana" była do 22-00 przeci±gnęła się do grubo po północy. I gdy Panie kelnerki zaczęły się zbierać do domu, ochoczo i z "wdziękiem" potrafili¶my je jeszcze powstrzymać te kilkadziesi±t minut, jakże cennych dla nas minut. Ale oczywi¶cie nie były stratne :-)

Chcemy serdecznie podziękować Wszystkim Osobom, które po¶więciły swój czas i pieni±dze aby¶my mogli w końcówce roku jeszcze raz spotkać się i porozmawiać o tym co nas spotkało, a także wymienić się nowymi pomysłami na kolejny sezon.

Wierzymy, że maj±c takich ludzi w grupie, każda następna impreza może być TYLKO lepsza!

Krótkie foto-story

Więcej zdjęć na naszym profilu na FB »

UWAGA ! Jeżeli kto¶ ma ochotę, może ¶ci±gn±ć wszystkie zdjęcia jakie zrobiłem w tym dniu, dostępne w tym miejscu » (.zip ~ 1.028GB - ok 270 szt.) . S± one tak jak leci, tzn. jedne lepsze inne trochę gorszej jako¶ci. Niektóre osoby mog± posiadać tzw. czerwone oczy - ale nie jest to efekt zbyt dużej ilo¶ć wypitych procentów ;-) tylko to moja wina gdyż/ponieważ w aparacie nie wiem dlaczego przestawiło się kilka parametrów.
Fotki spakowane s± w archiwum .zip o wielko¶ći trochę ponad 1GB - czas potrzebny na pobranie cało¶ci uzależniony jest od Twojego ł±cza internetowego. Może wynie¶ć od kilkunastu minut do kilku godzin.

wy¶wietlono: 5223 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


madzia 27.11.2012. 20:12

Imprezka była naprawdę super!!!! Ale w przyszłym roku mam nadzieje, że na zakończeniu sezonu będzie więcej PAŃ :)

admin 27.11.2012. 20:35

i wtedy będzie więcej tańców ;-)

xPiotr 28.11.2012. 14:09

Dziękuję za zaproszenie i pozdrawiam :)

claus 02.12.2012. 09:14

Wahren alles nette Kumpel hoffe nächstes Jahr wird auch so schön hoffentlich bleiben alle gesund.Frohe Weihnachten und ein Glückliches Neues Jahr wünscht Euch alle Kasia und Claus.

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.