Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Naszywki z logo i spotkanie organizacyjne

Naszywki z logo i spotkanie organizacyjne

Komentarze (0)

fot. gmmis.pl

Dwie wiadomo¶ci. Pierwsza - dobra - s± już do nabycia naszywki z logo naszej grupy i druga - jeszcze lepsza - spotkanie organizacyjne już w najbliższy pi±tek 14 lutego. Aktualizacja 2014-02-19

Wszyscy zainteresowani i chętni na naszywki z logo naszej grupy proszeni s± o kontakt z Mariuszem tel. 603 528 345 .

Naszywka wygl±da tak:

Naszywka logo Grupy Motocyklowej MI¦Komunikat!
W najbliższy pi±tek 14 lutego 2014 (sic - walentynki) o godz. 1800 - zapraszamy na spotkanie organizacyjne w barze MI¦ - przy ul. Łokietka 34

Gdyby kto¶ potrzebował nawigacji jak trafić do w/w baru to poniżej pogl±dowa mapa.


Pi±tek, 2014-02-14 - Misie w "Misiu"

W ostatni pi±tek (14 lutego-2014) odbyło się spotkanie członków Grupy Motocyklowej MI¦. Na miejscu spotkało się ponad dwadzie¶cia osób.

Tematy jakie zostały poruszone to między innymi data rozpoczęcia sezonu 2014, wizyta na targach motoryzacyjnych w Szczecinie, czy sprawa wyprawy do Łagowa w lipcu.

Na spotkaniu zostały zaprezentowane naszywki, z logo naszej grupy. Dostępne s± dwie wersje większa i mniejsza. Koszt to odpowiednio 40 i 20 zł.. Zainteresowani proszeni s± o kontakt z Mariuszem tel. 603 528 345

Jeżeli pogoda dopisze, a w tym roku nie powinno być z tym problemu to już 12-13 kwietnia odbęd± się targi motoryzacyjne w Szczecinie.
Motoshow Szczecin to największe targi motoryzacyjne w regionie, które odbęd± się na terenach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.
Wydarzenie zostanie poł±czone z prawdziwym show, który zadziwi nie tylko fanów motoryzacji. Dla wszystkich, którzy kochaj± ryk silnika, przygotowali¶my cał± masę atrakcji.
Cena biletów 15 zł .
Pojawiły się głosy że warto tam być i niech ten clip będzie zapowiedzi± tego co się tam dzieje.Ciekaw± propozycję przedstawił "łysy" czyli Piotrek. Jego zdaniem powinni¶my w tym roku odwiedzić takie miejsce jak muzeum starych pojazdów . Zreszt± co tu dużo mówić - pisać. Zobaczcie sami » Muzeum. Żeby podkręcić temat zobaczcie jak prezentuje się Bugatti z tej stajni.Okazało się także że nasz kolega Jarek ma na zbyciu odzież/garderobę motocyklow± w jego rozmiarze. Także gdyby kto¶ był zainteresowany szczegółami to odsyłam bezpo¶rednio do Niego. Dodać należy że cena wydaje się być wyj±tkowo atrakcyjna ;-)

Kilka fotek na dowód że tam byli¶my ;-)więcej fotek i w większym rozmiarze na Google+ » lub jak kto¶ woli na Facebook'u

I jeszcze jedno !
Jeżeli jest jaka¶ sprawa o której nie wspomniałem, a powinieniem to proszę mi przypomnieć najlepiej na maila za pomoc± formularza lub pod tym adresem: mis@gmmis.pl

Aha,
znane s± już daty w jakich mogliby¶my odwiedzić harcerzy z Kostrzyna w Pobierowie.
I Turnus 05.07.2014r.- 14.07.2014r.
II Turnus 14.07.2014r. -23.07.2014r.

wy¶wietlono: 5892 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.