» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Od 19 paĽdziernika 2012 r. Wrocław stanie się kolejnym centrum informacji

Od 19 paĽdziernika 2012 r. Wrocław stanie się kolejnym centrum informacji

Komentarze (0)

fot. organizator

W tym dniu rozpoczyna się kampania społeczna, która wbrew temu co widzimy na polskich drogach w miastach i poza nimi, podejmie próby budowy platformy porozumienia i tolerancji między kierowcami samochodów i motocyklistami, wł±czaj±c oczywi¶cie do tej grupy kierowców skuterów.

Niezależnie od działań w tym samym kierunku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Motocyklistów Motoautostrada z Krakowa i fundacji Jednym ¦ladem z Warszawy organizujemy konferencję – debatę wielu znanych osób na temat bezpieczeństwa motocyklistów.

„Bezpieczni motocykli¶ci. Niebezpieczni motocykli¶ci. Co możemy bez pomocy instytucji państwowych?”

to tytuł konferencji, która odbędzie się w tym dniu Haston Congres Center. Przedstawiciele fundacji i stowarzyszeń, Policji, Samorz±du i organizacji znanych z działania na rzecz bezpieczeństwa, firma ubezpieczeniowa, sportowcy motoryzacyjni, ofiary i bliscy ofiar wypadków, firmy szkoleniowe i doskonalenia technik jazdy, a także dyrekcja WORD będ± wymieniać pogl±dy na temat możliwych wniosków czy konkretnych rozwi±zań dla poprawy bezpieczeństwa grupy jedno¶ladów z silnikiem.


(fot. organizator)

Wrocław jest po Warszawie kolejnym miastem, w którym zostanie oficjalnie zaprezentowana znana wystawa fotografii motocyklistów po tytułem „Ja Motocyklista”. Autorzy wystawy: Fundacja „Jednym ¦ladem” i Agencja Artystyczna „Torres Art.”, obie z Warszawy, zdjęciami motocyklistów z różnych ¶rodowisk, pokazuj±, że każdy nim może zostać i nie każdy z nich to ten, który jeĽdzi szybko, nieuważnie i niebezpiecznie. Osobisto¶ci życia publicznego, w tym z Wrocławia, sportowcy, celebryci i zwykli mieszkańcy polskich miast stanowi± większo¶ć w¶ród bractwa motocyklowego, które chce zmienić nasz± niebezpieczn± rzeczywisto¶ć.

Wystawy zdjęć prezentowane będ± jednocze¶nie na ul. Oławskiej [uroczyste otwarcie 19.10. godz. 11.30] przy fontannie, w Haston Congres Center ul. Żmigrodzka/Irysowa oraz w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej [ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25] w dniach 22.10 – 04.11.

Podczas trwania konferencji – debaty w Haston CC w godzinach 13.00 – 17.00 odbęd± się pokazy nowych motocykli Yamaha, Suzuki , innych marek, pokazy awaryjnego hamowania , padów z motocykli i nowoczesne akcesoria dla motocyklisty poprawiaj±ce jego bezpieczeństwo.

Przed południem w asy¶cie policyjnych motocykli przejedzie kilkakrotnie głównymi arteriami miasta grupa motocykli i skuterów celem promocji nowego hasła kampanii społecznej we Wrocławiu: POROZUMIENIE. BEZPIECZNI KIEROWCY oraz MIEJSCA WYSTARCZY DLA WSZYSTKICH. Odziani w koszulki z logo kampanii krakowskiej i wrocławskiej będ± promować prawidłow± jazdę zmotoryzowanymi jedno¶ladami.

Przez cały dzień na skrzyżowaniach Hallera/Powstańców ¦l. i Żmigrodzka/Irysowa będ± rozdawane kierowcom samochodów ulotki z tre¶ci± przesłania do pobudzenia wzajemnej tolerancji i nalepki z hasłem kampanii, które wzorem żółtych „motocyklistów”, którzy s± wszędzie, mog± znaleĽć się na naszych samochodach.

WIELE NAGRÓD ZOSTANIE ROZLOSOWANYCH W¦RÓD UCZESTNIKÓW SPOTKANIA NA TERENIE HASTON CONGRESS CENTER, A W¦RÓD NICH : KASK, KURTKA, GPS GARMIN, TORBA DEEMEED, ŻÓŁW FORCEFIELD I SPECJALNE KAMIZELKI ODBLAZKOWE DLA MOTOCYKLISTÓW

We Wrocławiu powstaje jedyne w kraju centrum informacji o wszystkich akcjach, kampaniach społecznych i tych organizowanych przez różne instytucje i organizacje pozarz±dowe po¶więconych poprawie bezpieczeństwa motocyklistów, skuterowców. Start podczas III Motorcycle Show w 03`2013 w Hali Stulecia.

Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich zmotoryzowanych, którym na sercu jest wspólne bezpieczeństwo na polskich drogach.

Materiały DO POBRANIA:

RAMOWY PROGRAM KAMPANII SPOŁECZNEJ

RAMOWY PROGRAM KAMPANII SPOŁECZNEJ I KONFERENCJI

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KAMPANII SPOŁECZNEJ

Program szczegółowy

Organizatorzy: DziennikiMotocyklowe.com , MotorSfera.pl , HaryMotors.pl

wy¶wietlono: 4335 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.