Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Pierwsze plany na rok 2013

Pierwsze plany na rok 2013

Komentarze (1)

Honda Gold-Wing

fot. infomatique/Flickr/CC BY-SA 2.0

W ostatni pi±tek podczas spotkania w pubie "Nowy Jork" snuli¶my nie¶miałe pierwsze plany na najbliższy sezon.

Bardzo dużym zainteresowaniem okazała się pomysł wyjazdu w w kwietniu na Jasn± Górę w Częstochowie. Trzeba zaznaczyć że pomysłodawc± jest nasz drogi kolega Michał któremu przy okazji życzymy jak najszybszego powrotu do sił tak aby z nami mógł zrealizować ten pomysł.


(Honda Gold-Wing 1500 fot. infomatique/Flickr/)

Msza symbolicznie inauguruj±ca sezon motocyklowy, poł±czona z po¶więceniem wszystkich użytkowników jedno¶ladów – no i samych jedno¶ladów odbędzie się w sobotę i niedzielę 20-21 kwietnia 2013r.

Nasz duchowy przywódca Jarek - którego bardzo serdecznie pozdrawiam ;-) - już zapowiedział że choćby się "waliło i paliło" to On będzie w tym roku uczestnikiem tej imprezy.
No i oczywi¶cie czekamy na Michała - bo w końcu kto jak nie On nakręci film z podróży i umie¶ci w sieci.

Wszystko także wskazuje na to że wzorem lat ubiegłych, jeszcze w kwietniu spotkamy się w Rokitnie na inauguracji sezonu. Tutaj Jarek będzie miał więcej do powiedzenia i jak kto¶ z Was potrzebuje dokładnych informacji to proszę bezpo¶rednio zwracać się do Niego - tel. i adres strony www w zakładce ekipa »

Spotkanie odbyło się bardzo miłej atmosferze, jedzonko było bardzo smaczne, drinków nie brakowało, a my wymienili¶my się spostrzeżeniami na temat naszych maszyn. Okazało się że kilku na nas ( czworo ) zmieniło maszyny na popularne goldwingii, które oprócz po¶więcenia na mszy w Częstochowie wymagaj± także bardziej przyziemnego "polania" ;-)
No ale to już we własnym i skromniejszym gronie ;-)

Z pozdrowieniami
arek

ps. Jeżeli kto¶ z Was - Misiaków ma jakie¶ pomysły, sugestie, propozycje odno¶nie miejsc które warto odwiedzić w tym roku, prosimy aby podzielił się nimi np. za za pomoc± forum » lub napisał na FB » lub za pomoc± maila ».

(fot. terrybone/Flickr/)

wy¶wietlono: 5982 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Anonymous 22.02.2013. 10:32

Wenn ich Goldwing fahre kann ich auch gleich Auto fahren.Hatte schon im Jahr 1976 eine der ersten Goldwings in Berlin.War eine gute Reisemaschine aber kein Sound und zu schwer,nur für gute Straßen.Bin viele male damit im Ausland gewesen,hatte zuletzt 10000km auf den Tacho.Claus-Sulecin.

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.