» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Podsumowanie corocznej imprezy 2018

Podsumowanie corocznej imprezy 2018

Komentarze (1)

fot. arekz

W ostatni± sobotę odbyła się coroczna impreza kończ±ca sezon 2018 w Grupie Motocyklowej MI¦.

Person arekz ×

W sobotę 17 listopada 2018 r. w sali bankietowej Moteliku "Lord" odbyła się tradycyjna coroczna impreza kończ±ca sezon, sezon 2018. Tradycyjne już oprócz motocyklistów z pod znaku MIS-ia zebrało się całkiem pokaĽne grono naszych miło¶ników i przyjaciół a przede wszystkim przybyli do nas przyjaciele z Bractwa Motocyklowego Żelazny z Białogardu ;-)

Na pocz±tku naszego spotkania M@ro i Bogdan przywitał zebranych go¶ci, podziękował za przybycie i w skrócie przedstawił kilka danych statystycznych z minionego sezonu. Na koniec "przemowy" nasi specjalni go¶cie z Bractwa Motocyklowego Żelazny wręczyli na ręce prezesa okazałego MIS-i w kamizelce i odlotowych okularach ;-)

fot. arek

Trzeba powiedzieć że czego¶ takiego się nie spodziewali¶my, wielkie dzięki ;-)

W tym roku jednym z celów naszego spotkania było przeprowadzenie "wspólnej zabawy" i zbiórki do "_garnka_" przysłowiowych drobnych aby wspomóc choć kilka starszych i samotnych osób i zrobić Im zakupy ¶wi±teczne. Oczywi¶cie sprawnym przeprowadzeniem całej akcji zajęła się Marta trzeba przyznać zrobiła to w taki sposób że w _garze_ wyl±dowało jakie¶ 2900 "ziemniaków" ;-)

"_gar_" ten stał także w okolicach orkiestry i za drobn± wrzutkę można było zamówić piosenkę czy zrobić sobie zdjęcie w kamizelce prezesa M@ro. Z takiej formy zabawy i wsparcia skorzystało sporo osób i po jakims czasie ilo¶ć "kartofli" w naczyniu urosła do 3700 szt. ;-)

fot. arek

Oczywi¶cie cały czas, pomiędzy spożywaniem smacznych potraw które przygotował "Motelik LORD" do tańca zapraszał zespół, który grał utwory przy których nikt nie potrafił usiedzieć przy stole. Parkiet momentami przypominał komunikacje miejsk± w godzinach szczytu, co zapewne było przyczyn± jednego małego incydentu, ale straż MIS-iowa szybko zareagowała i cała sprawa się "rozmisiowała" ;-)

fot. arek

Trzeba przyznać że tegoroczna "imprezka" była pierwsz± w tak licznym gronie. Ł±cznie bawiło się razem ok 85 osób. Okazuje się dobrze wybrany lokal jest w stanie zapewnić sprawn± i mił± obsługę takiej licznej grupy osób.

Wszystkim przybyłym na spotkanie dziękujemy za wspaniał± zabawę i zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć i kilku filmików które przypomn± Wam jak to się bawili¶my :-)
no to do zobaczenia za rok :-)
ps.
kilka filmów jest jeszcze w opracowaniu, pojawi± się z chwilowym opóĽnieniem, proszę zagl±dać co jaki¶ czas... ;-)
Impreza kończ±ca sezon 2018 w GMMI¦ - 17 Listopad 2018 - fot. arekz


Impreza kończ±ca sezon 2018 w GMMI¦ - 17 Listopad 2018 - fot. arekz


Impreza kończ±ca sezon 2018 w GMMI¦ - 17 Listopad 2018 - fot. arekz


wy¶wietlono: 805 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Maro 19.11.2018. 20:53

Dziękuję wszystkim za wszystkim za przedni± zabawę i darczyńcom za hojno¶ć. Akcja Misiowa Paczka ruszyła, o szczegółach będziemy informować na bież±co. Ps. po imprezie pozostawiono szpilki, wła¶cicielkę proszę o kontakt.

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.