Notice: Undefined index: jest in /home/srv30177/domains/gmmis.pl/public_html/index.php on line 1
Podsumowanie corocznej imprezy 2018 - wiadomości - Grupa Motocyklowa MIŚ
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jesteś tutaj » · wiadomości · Podsumowanie corocznej imprezy 2018

Podsumowanie corocznej imprezy 2018

Komentarze (1)

fot. arekz

W ostatnią sobotę odbyła się coroczna impreza kończąca sezon 2018 w Grupie Motocyklowej MIŚ.

Person arekz ×

W sobotę 17 listopada 2018 r. w sali bankietowej Moteliku "Lord" odbyła się tradycyjna coroczna impreza kończąca sezon, sezon 2018. Tradycyjne już oprócz motocyklistów z pod znaku MIS-ia zebrało się całkiem pokaźne grono naszych miłośników i przyjaciół a przede wszystkim przybyli do nas przyjaciele z Bractwa Motocyklowego Żelazny z Białogardu ;-)

Na początku naszego spotkania M@ro i Bogdan przywitał zebranych gości, podziękował za przybycie i w skrócie przedstawił kilka danych statystycznych z minionego sezonu. Na koniec "przemowy" nasi specjalni goście z Bractwa Motocyklowego Żelazny wręczyli na ręce prezesa okazałego MIS-i w kamizelce i odlotowych okularach ;-)

fot. arek

Trzeba powiedzieć że czegoś takiego się nie spodziewaliśmy, wielkie dzięki ;-)

W tym roku jednym z celów naszego spotkania było przeprowadzenie "wspólnej zabawy" i zbiórki do "_garnka_" przysłowiowych drobnych aby wspomóc choć kilka starszych i samotnych osób i zrobić Im zakupy świąteczne. Oczywiście sprawnym przeprowadzeniem całej akcji zajęła się Marta trzeba przyznać zrobiła to w taki sposób że w _garze_ wylądowało jakieś 2900 "ziemniaków" ;-)

"_gar_" ten stał także w okolicach orkiestry i za drobną wrzutkę można było zamówić piosenkę czy zrobić sobie zdjęcie w kamizelce prezesa M@ro. Z takiej formy zabawy i wsparcia skorzystało sporo osób i po jakims czasie ilość "kartofli" w naczyniu urosła do 3700 szt. ;-)

fot. arek

Oczywiście cały czas, pomiędzy spożywaniem smacznych potraw które przygotował "Motelik LORD" do tańca zapraszał zespół, który grał utwory przy których nikt nie potrafił usiedzieć przy stole. Parkiet momentami przypominał komunikacje miejską w godzinach szczytu, co zapewne było przyczyną jednego małego incydentu, ale straż MIS-iowa szybko zareagowała i cała sprawa się "rozmisiowała" ;-)

fot. arek

Trzeba przyznać że tegoroczna "imprezka" była pierwszą w tak licznym gronie. Łącznie bawiło się razem ok 85 osób. Okazuje się dobrze wybrany lokal jest w stanie zapewnić sprawną i miłą obsługę takiej licznej grupy osób.

Wszystkim przybyłym na spotkanie dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć i kilku filmików które przypomną Wam jak to się bawiliśmy :-)
no to do zobaczenia za rok :-)
ps.
kilka filmów jest jeszcze w opracowaniu, pojawią się z chwilowym opóźnieniem, proszę zaglądać co jakiś czas... ;-)
Impreza kończąca sezon 2018 w GMMIŚ - 17 Listopad 2018 - fot. arekz


Impreza kończąca sezon 2018 w GMMIŚ - 17 Listopad 2018 - fot. arekz


Impreza kończąca sezon 2018 w GMMIŚ - 17 Listopad 2018 - fot. arekz


wyświetlono: 2333 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MIŚ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, jeśli uznamy je za nieodpowiednie.


Maro 19.11.2018. 20:53

Dziękuję wszystkim za wszystkim za przednią zabawę i darczyńcom za hojność. Akcja Misiowa Paczka ruszyła, o szczegółach będziemy informować na bieżąco. Ps. po imprezie pozostawiono szpilki, właścicielkę proszę o kontakt.

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miłośników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MIŚ" »

Dlaczego nazywamy się "MIŚ":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakieś pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.