Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Propozycja szkoleniowa

Propozycja szkoleniowa

Komentarze (0)

fot. włodi/ Flickr (lic. CC BY-NC-SA 2.0)

Marek ps. "Maro" nawi±zał kontakt z instruktorami z o¶rodka doskonalenia jazdy motocyklem w Poznaniu. Otrzymał następuj±c± ofertę szkolenia.

Zainteresowane osoby proszone s± o przeanalizowanie poniższej oferty oraz zastanowienie się nad udziałem w szkoleniu.

 1. TERMIN - do ustalenia
 2. MIEJSCE - plac szkoleniowy z torem o długo¶ci 350 m i różnymi zakrętami oraz powierzchni± do ćwiczeń manewrów awaryjnych w Poznaniu -
 3. CEL: doskonalenie techniki jazdy na motocyklu dla grupy motocyklistów
 4. PROGRAM RAMOWY - zajęcia teoretyczne przy motocyklach oraz sprawdzenie motocykli i podstawowych regulacji; zajęcia praktyczne w zakresie doskonalenia jazdy:
  • sytuacje awaryjne (hamowanie awaryjne na wprost, hamowanie awaryjne w zakręcie, możliwo¶ć poprowadzenia zajęć hamowania na ¶liskiej nawierzchni przy wykorzystaniu naszego motocykla
  • pozycja na motocyklu
  • pokonywanie zakrętów
  • sytuacje manewrowe, ciasne zawracanie, jazda w korku ...

Kalkulacja szkolenia - ze względu na brak znajomo¶ci dokładnej liczby uczestników proponuję rozliczenie całego szkolenia, za¶ Państwo podzielicie między siebie koszty w zależno¶ci od ilo¶ci uczestników. Proszę jednak pamiętać, że im większa liczba uczestników tym mniej ćwiczeń wykonuje jedna osoba i z naszej strony wymagane jest zaangażowanie dodatkowych instruktorów - wszystko ujęte w kalkulacji.

Do kalkulacji przyjęli¶my czas trwania zajęć wynosz±cy 6 godzin na cał± grupę.

 • GRUPA DO 10 MOTOCYKLI - koszt za cało¶ć wynosi 1500 zł netto (zajęcia prowadz± 2 osoby)
 • GRUPA OD 11 DO 20 MOTOCYKLI - koszt całkowity wynosi 2500 zł netto (zajęcia prowadzi 3 instruktorów)
 • GRUPA POWYŻEJ 21 MOTOCYKLI - do ustalenia, prawdopodobnie zaistnieje konieczno¶ć podziału grupy ze względu na ograniczenia miejsca na prowadzenie szkolenia.

Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani odbyciem również zajęć przy wykorzystaniu naszego motocykl (Honda CBF 600 z ABS przystosowana do szkoleń na ¶liskiej nawierzchni) wówczas do ceny szkolenia należy doliczyć kwotę 500 zł za podstawienie motocykla na czas szkolenia. Jest to bardzo ciekawa forma szkolenia gdyż posiadamy płytę po¶lizgow± , która pozwala zapoznać się z zachowaniem motocykla na ¶liskiej nawierzchni bez obawy o wywrócenie motocykla .

Zachęcam do kontaktu i ustalenia szczegółów, w szczególno¶ci terminu zajęć.

Rozmawiali¶my również o ewentualnym zajęciu dla "plecaków" - przychodzi mi do głowy pomysł, że dla osób, które posiadaj± prawo jazdy kat. A lub B ale nie jeżdż± na motocyklu możemy podstawić motocykle Yamaha YBR 125 i instruktora, który poprowadzi z nimi podstawy jazdy co może niektóre osoby zainteresować. Koszt dodatkowy takiego szkolenia wynosi 100 zł / godzinę - wykorzystujemy nasze motocykle.

Zainteresowani proszeni s± o zgłaszanie się do M@roWarningUWAGA!M@ro można złapać pod nr.
tel. +48 505 185 729
lub maro@gmmis.pl
tel. kontaktowy na stronie GM MI¦. Termin szkolenia uzgodnimy wspólnie z zainteresowanymi udziałem w szkoleniu.

wy¶wietlono: 3946 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

 • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.