» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Relacja z wizyty w Barlinku

Relacja z wizyty w Barlinku

Komentarze (3)

fot. Bond

W ostatni± niedzielę kilkoro naszych motocyklistów wybrała się na wycieczkę do Barlinka.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.


MI¦-ki w Barlinku - fot. Bond


MI¦-ki w Barlinku - fot. Bond


MI¦-ki w Barlinku - fot. Bond

wy¶wietlono: 808 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Mi¶ 09.07.2018. 21:27

Bardzo szkoda że nie dali¶cie znać że jest taki wyjazd.Tak wła¶nie jest.

ZCH 13.07.2018. 14:25

Drogi rozgoryczony Misiu. Dzięki istnieniu naszej grupy wiele osób wcze¶niej sobie nieznanych znaleĽli sobie pokrewne dusze, powstały przyjaĽnie lub tzw. koła zainteresowań gastronomiczno-turystyczno-towarzyskie i nie można mieć pretensji o to ,że spotykaj± się na telefon lub robi± spontanicznie motocyklowe wycieczki. Nie jeden misiak wnerwiony /jak w tym przypadku/ czyta i ogl±da relację z imprezy , której nie poprzedziła informacja na naszej stronie. Ponawiam apel o jawno¶ć , nawet jeżeli jest ograniczona ilo¶ć miejsc, lub nie obnoszeniem się relacj± z wyjazdu dla "wtajemniczonych". A ty tajemniczy Misiu miej odwagę na zebraniu na otwart± rozmowę. Maro a co Ty na to?

Maro 16.07.2018. 23:30

Przepraszam ,że dopiero odpowiadam ale na Drawie brak było zasięgu i internetu (polecam takie zjawisko,trzy dni bez telefonu-super).Kiedy¶ na zebraniu mówiłem, że nie odpowiadam na komentarze anonimowe, bo niby komu ? Teraz zostałem wywołany przez Zbyszka więc wyrażę swoj± opinię.
Oczywi¶cie,że zdjęcia z wyjazdu, którego nie było na naszej stronie nie powinny się pojawiać.Gdyby wszyscy teraz zaczęli to robić to powstał by album rodzinny, a nie fotorelacje z wyjazdów grupy.Od tego jest Facebook.Chyba już każdy ma profil i może tam umieszczać co tylko mu się podoba.Koledzy nie zrobili tego umy¶lnie ani nie zamierzali przed nikim ukrywać wyjazdu. Po prostu jeden do drugiego zadzwonił,że co¶ tam jest w Barlinku i pojechali.W tym miejscu wystarczy tylko zastosować nasz± zasadę, że nawet jak nic nie ma na stronie to spotykamy się zawsze o 10.oo na Schellu i po problemie.My¶lę, że nie będziemy więcej o tym pisać.Jeżeli kto¶ wie,że gdzie¶ w okolicy co¶ się ciekawego dzieje to proszę napisać do mnie SMS-a i zrobimy wyjazd.Wtedy wszyscy skorzystaj±.Teraz do Ciebie drogi tajemniczy Misiu.
Napisanie takiej uwagi,że co¶ mi się nie podoba nie musi być anonimowe, a wręcz przeciwnie nic w tym nie ma złego, nikogo nie obrazisz więc dlaczego się nie podpiszesz z imienia.Miej chłopie jaja.Ja na Twoim miejscu zadzwonił bym do którego¶ z kolegów , którzy Ci nie powiedzieli o wyjeżdzie i opier...ił porz±dnie,a nie pisał komentarze.Zapewniam Cię,że nikt się nie obrazi.Przemy¶l to, a najlepiej zapraszam na Drawę za rok ale koniecznie już w pi±tek.;-)

LwG

M@ro

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.