Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Składka członkowska 2020

Składka członkowska 2020

Komentarze (11)

fot. pixabay.com

Drogie MI¦-ki, w czasach pandemii pozostaje ogłosić t± drog± jak wygl±da sprawa składki członkowskiej w tym roku.

Person Marta ×

Skoro nie możemy przedyskutować tego tematu, postanawiamy że w tym roku tak ja w ubiegłym, kwota składki pozostaje na tym samym poziomie i wynosi 25 zł. od członka , czyli 50 od motocykla.

WAŻNE !
Wpłaty dokonujemy na konto stowarzyszenia:
mBank: 41 1140 2004 0000 3302 7872 9075
W tytule wpisujemy imię i nazwisko członka/członków oraz składka 2020 .
Pieni±dze wpłacamy maksymalnie do końca czerwca 2020 r.
Pozdrawiam
Marta

wy¶wietlono: 994 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Marta 15.05.2020. 12:33

Hej, mam już wpłatę od Pawła T. i od Janusza K. Dzięki!
LWG

Marta 20.05.2020. 13:11

Potwierdzam kolejne wpłaty od Aurelii i Roberta, Ewy i Janka oraz Krzy¶ka S.
Pozdrawiam

Marta 25.05.2020. 14:52

Nowa wpłata od Wojtka G. 😁
Bardzo proszę o kontakt p. Kicza, b±dĽ którego¶ z panów Maniszewskich. Mój nr tel 695154832
Pozdrawiam

Marta 29.05.2020. 13:48

Docieraj± kolejne wpłaty😀W tym tygodniu dopisuję Kanadę oczywi¶cie z Uleczk± i Jurka z Grażynk±.
Oby tak dalej i do zobaczenia.
Pzdr

Marta 30.05.2020. 16:28

Dzi¶ księguję wpłaty od Łysego, Pszczoły, Roberta H., Waldka, Henia oraz Romka wraz z Danusi±.
Yupi😀

Marta 01.06.2020. 20:56

Kolejne składki docieraj± 😁 Dzi¶ zapisuję od Romka i Danusi, Zbyszka W., M@ro z Danusi± , Arka P. z Basi± i Marka S.
Dziękuję 😀

Marta 05.06.2020. 08:43

Do listy dopisuję Franka z El± i Arka z Basi± 😁
Pozdrawiam

Marta 08.06.2020. 15:38

Lista składek się zapełnia😁 Dopisałam Marcina i Marka S. z El±.
Pozdrawiam

Marta 19.06.2020. 15:37

W ostatnim czasie wpłat dokinali jeszcze Wiesiu w trzech osobach😁 oraz Leszek. Dziękuję i pozdrawiam
Marta

P.S. Przypomnę tylko, że termin na wpłatę składki upływa z końcem czerwca. W razie problemów finansowych proszę o kontakt.

Marta 02.07.2020. 11:16

Do listy opłaconych składek dopisałam jeszcze Miodka i Rafała. Dziękuję za terminowo¶ć! Brawo Wy😁
Pozdrawiam Marta

Marta 03.07.2020. 14:09

SpóĽnialscy też już s± 😁
Dzięki Zbyszek Ch., Bogdan i Krzysiek N.
Pzdr Marta