Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Spotkanie organizacyjno-noworoczne 2016

Spotkanie organizacyjno-noworoczne 2016

Komentarze (1)

fot. gmmis.pl / (CC BY 2.0)

Zapraszamy wszystkich motocyklistów naszej grupy oraz ich słodkich plecaczków na pierwsze w tym roku spotkanie organizacyjno - noworoczne. Aktualizacja 2016-01-16

W programie przewidziane jest wysłuchanie uwag , oczekiwań i propozycji kolegów i koleżanek naszej grupy. Organizatorzy wypraw, którzy maj± przygotowan± ofertę przedstawi± i być może zachęc± niezdecydowanych.

Spotkanie organizacyjno - noworoczne MI¦-kó rozpocznie się w pi±tek , 15 stycznia 2016 r. o godz. 1800 w sali bankietowej hotelu Gorzów.

Konsumpcja i napoje w/g własnych potrzeb i możliwo¶ci w barze. Od godziny 20:00 do 2:00 rozpoczyna się zabawa karnawałowa , na któr± mamy wstęp darmowy na hasło "Mis" .

fot. gmmis.pl


Pi±tek, 2016-01-15 - GMMIS - Spotkanie Organizacyjne

NOWOROCZNE SPOTKANIE "MISIACZKÓW"
Lampk± szampana oraz serdecznymi życzeniami na motocyklowy nowy rok przywitali nas "Bary" i "Joseppe",- założyciele Grupy Motocyklowej "MI¦"

Spotkanie odbyło się w sali bankietowej hotelu "Gorzów". Ku miłemu zaskoczeniu wszystkich, zaszczycili nas swoj± obecno¶ci± motocyklistki i motocykli¶ci, których ostatnio z racji swoich obowi±zków rodzinnych i zawodowych nie często mogli¶my widywać "na szlaku". Zbyszek ps. "Bary" powitał w szeregach Grupy Motocyklowej "MI¦" kolegę Zenona .

Spotkanie było bardzo rzeczowe i konstruktywne. Po toa¶cie i życzeniach padały propozycje wspólnych wyjazdów, zarówno krajowych oraz zagranicznych. Jako pierwszy swoj± propozycję przedstawił Tomek. Zaproponował, jako do¶wiadczony już "długodystansowiec" wyjazd do Francji i zwiedzanie bardzo ciekawych miejsc. No Tomek , to jest wyzwanie dla twardzieli... Kolejnymi propozycjami było:

  • Wyjazd do Kotliny Kłodzkiej i "zaliczenie traski 100 winkielków!
  • Zwiedzenie okolic Białegostoku, "Wilczy Szaniec" i wiele, wiele innych ciekawych miejsc, a może po drodze Wilno?! To propozycja Waldka .
  • Jola proponuje wyjazd do Niemiec. Przejazd przez Hamburg, zwiedzanie i pobyt w atrakcyjnym regionie w okolicach Hanoweru. Byłem tam, propozycja bardzo atrakcyjna i ciekawa. Warto!
  • M@ro , pomimo ogromnego zaapsorbowania zawodowego oraz prywatnego zaangażowania w budowy domu, nie był by sob±, gdyby nie przedstawił swojej propozycji. T± propozycj± jest wyjazd do Pragi. Bardzo interesuj±ce!

Corocznie, przypomniał kolejny raz Józef ("Jossepe") , angażujemy się w organizację rozpoczęcia sezonu motocyklowego (w ostatni± niedzielę kwietnia) ze ¦wiebodzina do Rokitna . Józef, jest przekonany, powiedział, że będzie to zorganizowane profesjonalnie, jak w ubiegłych latach! Bogdan przypomniał o udziale motocyklistów w obstawie maratonu w Dębnie. Oczywi¶cie, że to stały nasz kalendarz i tam będziemy.

- Marek - skarbnik , zaproponował ponownie organizację spływu kajakowego Draw±, je¶li tylko będ± chętni. Słyszałem, że zrodził się pomysł na wyjazd w Bieszczady. Już s± chętni.

Gromkimi brawami wszyscy przywitali Bogusia , który z uwagi na swoje obowi±zki zawodowe nie mógł być z nami od pocz±tku spotkania. Wiemy, że to wspaniały pomysłodawca i organizator regionalnych, czwartkowych wyjazdów, ale i bardzo odległych w kilometry, ciekawych miejsc. Na pewno Bogu¶ i w tym roku nas zaskoczy nie jedn± ciekaw± propozycj±. Je¶li jak±¶ propozycję omin±łem nie zamierzenie, to przepraszam. Czekam na termin i opis wyjazdu.

Na sali obok, w rytmach muzyki, na parkiecie można było spotkać wielu roztańczonych "misiaczków". Było miło, wesoło, rzeczowo, towarzysko, - po prostu szampańsko!

P.S.
Bardzo proszę o możliwie niezwłoczne przysyłanie terminów planowanych wycieczek. Jest to konieczne do tworzenia kalendarza naszych wyjazdów. Unikniemy wówczas "nakładania" się w terminach innych wyjazdów. W dalszej kolejno¶ci proszę o przysyłanie planów przedstawionych propozycji wycieczek na adres: admin@gmmis.pl, lub kolzbi@gmmis.pl
Zbyszek ps. "Wuja Walek"

GMMI¦ - Spotkanie organizacyjne 2016 fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Spotkanie organizacyjne 2016 fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Spotkanie organizacyjne 2016 fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Spotkanie organizacyjne 2016 fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Spotkanie organizacyjne 2016 fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Spotkanie organizacyjne 2016 fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Spotkanie organizacyjne 2016 fot. Zbyszek Kołecki


Pełna galeria

wy¶wietlono: 4458 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Maro 16.01.2016. 21:29

Dziękuję nie tylko w swoim imieniu ale również całej grupy Zbyszkowi za fotorelację i komentarz. Szybko i konkretnie. Dziękujemy

M@ro

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.