» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · UWAGA - Bawimy się w PIWNICZCE 23 Listopada 2012

UWAGA - Bawimy się w PIWNICZCE 23 Listopada 2012

Komentarze (0)

fot. danichro/Flickr/CC BY-SA 2.0

Serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnych oraz tych mniej aktywnych motocyklistów z Grupy Motocyklowej "MI¦" na oficjalne zakończenie sezonu 2012 przy "symbolicznej" lampce wina ;-)

Impreza podsumowuj±ca tegoroczn± działalno¶ć zaplanowana jest na pi±tek 23 listopada 2012r. i odbędzie się w Piwniczce przy ul. Składowej obok marketu Biedronka , (tu znajdzesz szczegóły ) zaczynamy o godz. 18.00. Punktualno¶ć - wiadomo ;-)

W pierwszej wersji impreza miała się odbyć w Barze MI¦ ale z uwagi na ograniczon± ilo¶ć miejsc oraz to że frekwencja dopisze ( już ponad 35 osób potwierdziło swoj± obecno¶ć ) zdecydowali¶my się przenie¶ć spotkanie do Piwniczki przy ul. Nadbrzeżnej (obok marketu Biedronka).

Z powodu konieczno¶ci dostosowania sali, posiłków itp. prosimy o potwierdzanie do 9 listopada 2012r swojej obecno¶ci bezpo¶rednio u kolegów, Zbyszka i Józefa. Można wysłać też maila za pomoc± kontaktu ».

Wzorem lat ubiegłych w menu pojawi± się: danie ciepłe, zimne przek±ski, napoje zimne i gor±ce, co¶ mocniejszego oraz przede wszystkim wspaniała atmosfera, nie, nie można tego przegapić ;-)

AKTUALIZACJA 2012-11-08
W zwi±zku z tym iż zgłosiła się większa liczba chętnych niż pojemno¶ć Baru MI¦ - zmieni się miejsce w którym się spotkamy . Na chwilę obecn± trwaj± jeszcze oględziny jednego potencjalnego lokalu. Jak tylko podjęta zostanie decyzja - niezwłocznie ogłosimy j± w tym miejscu. Prosimy o sprawdzanie tego "w±tku".

Oczywi¶cie data i godzina spotkania bez zmian .


AKTUALIZACJA 2012-11-10
Został już wybrany lokal na nasze spotkanie. Spotykamy się 23 Listopada 2012 o godz. 18-00 w "Piwniczce" przy ul. Składowej obok "Biedronki".

Dla lepszego zobrazowania dwa zdjęcia które pomog± Wam trafić w imprezkę ;-)


plakaty w dużym rozmiarze do ¶ci±gnięcia z tego linku

Aktualizacja 2012-11-26
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z imprezki » ;-)

wy¶wietlono: 4739 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Nie dopuszczaj teraz komentarzy.

FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.