Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Wł±czenie rejestracji na forum.

Wł±czenie rejestracji na forum.

Komentarze (0)

fot. Sebastian Anthony/Flickr/CC BY-SA 2.0

Rejestracja na forum przywrócona.

W zwi±zku z tym iż nie mogłem sobie poradzić z coraz większ± ilo¶ci± robotów rejestruj±cych się na forum, na pewien czas zablokowałem możliwo¶ć automatycznego zakładania kont.

Po aktualizacji skryptu do najnowszej wersji i lekturze kilku artykułów zdecydowałem się do procesu rejestracji wprowadzić "Pytania kontrolne". Okazuje się że "Pytania kontrolne" s± jednym z najskuteczniejszych sposobów na ograniczenie rejestracji dokonywanych przez boty. Człowiek poradzi sobie z nimi bez problemu.

Oczywi¶cie pytania nie s± trudne i dotycz± Grupy Motocyklowej MI¦ . Wszystkie pytania ułożyłem w taki sposób aby odpowiedzi można było znaleĽć na stronie O nas i zapewne większo¶ć z Was je zna.
Mam nadzieję że w ten sposób pozbędziemy się bootów i niepotrzebnych postów na forum.

A i tak cały czas trzeba trzymać rękę na pulsie ;-)

Uwaga! gdyby kto¶ potrzebował pomocy przy zakładaniu konta lub chciałby aby mu je po prosu założyć niech napisze do nas na adres: [ mis@gmmis.pl ] wówczas założymy koto "ręcznie".
Dane jakie potrzebne s± do założenia konta to: login, adres e-mail (na który wysłane będ± wszystkie potrzebne informacje) i hasło pocz±tkowe.

pozdrawiam
arekz - administrator gmmis.pl

wy¶wietlono: 4310 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.