» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Wspomagamy Fundację Kręgosłup

Wspomagamy Fundację Kręgosłup

Komentarze (0)

fot. fundacja-kregoslup.pl

W najbliższy czwartek (26 wrze¶nia 2013r.) wspomagamy swoj± obecno¶ci± na motocyklach, akcję organizowan± przez Fundację Kręgosłup. Aktualizacja 2013-09-26

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problemy ludzi dotkniętych chorob± kręgosłupa z pokonywaniem różnych barier w poruszaniu się na wózkach.

Dlatego zapraszamy wszystkie MI¦-ki i inne osoby na motocyklach aby we czwartek 26 wrze¶nia 2013 r. stawiły na się na Placu Katedralnym o godz. 16-16:15. Punktualno¶ć obowi±zkowa ;-)

Fundacja Dla Osób z Urazem Rdzenia Kręgowego założona w Gorzowie Wielkopolskim w 2003 roku jest organizacj± charytatywn± powstał± z inicjatyw ludzi wrażliwych na ludzkie nieszczę¶cia . Podstaw± naszych działań jest pomoc osobom cierpi±cym na schorzenia kręgosłupa.
...
Upowszechniamy wiedzę o przyczynach niepełnosprawno¶ci, o sposobach radzenia sobie z ni± oraz o prowadzeniu działań profilaktycznych w tym zakresie.
...
Fundacja Dla Osób z Urazem Rdzenia Kręgowego powołana została aktem notarialnym z dnia 22.05.2003r, repertorium nr 5320/2003 i posiada osobowo¶ć prawn± zarejestrowan± w Krajowym Rejestrze S±dowym w Zielonej Górze nr 0000164927 z dnia 08.07.2003r. Posiada także statut Organizacji Pożytku Publicznego.

Ľródło: www.fundacja-kregoslup.pl/Sobota, 2013-09-26 - Impreza na starym rynku

Dziękujemy wszystkim za wizytę na Starym Rynku w Gorzowie. ;-)

Zdjęcia podesłał B.Andrzejczak - dziękujemy ;-)


więcej fotek i w większym rozmiarze na Facebook'u

wy¶wietlono: 4325 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.