» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Wybory do władz Grupy Motocyklowej MI¦

Wybory do władz Grupy Motocyklowej MI¦

Komentarze (19)

fot. unsplash.com/license »)

"Zmiany, zmiany, zmiany...". Drogie MI¦-ki, przedstawiamy Wam propozycje statutu i regulaminu oraz zapraszamy do wyborów zarz±du naszej grupy oraz dyskusji na ten temat. Aktualizacja 2017-03-13

Drogie Koleżanki i Koledzy prezentujemy propozycję nowego Statutu naszej grupy ». Zapraszamy do lektury i mamy nadzieję na liczne rzeczowe komentarze.

Zapraszamy także na spotkanie które odbędzie się 11.03.2017 r. (w sobotę) o godzinie 16:oo gdzie wybierzemy nowe władze i przyjmiemy nowy Regulamin . Spotkanie odbędzie się w siedzibie O¶rodka Sportów Wodnych "PRZYSTAŃ" który mie¶cie się przy ul. Fabryczna 3 w Gorzowie Wlkp.

UWAGA!,
Zapraszamy również wszystkich Tych, którzy z takich czy innych powodów odeszli od nas a chcieliby wrócić, my wyci±gamy pierwsi rękę . Odcinamy wszystko grub± kresk± i zaczynamy od nowa.
Nikt nie będzie Was pytał dlaczego odeszli¶cie i dlaczego wracacie.

Prosimy o poważne podej¶cie do tematu jak również o frekwencję
Zbigniew Chasiak i Józef Pudysz


Sobota, 2017-03-11-Wybór zarz±du grupy GMMI¦

Już na spotkaniu wigilijnym Zbyszek Chasiak wspomniał co¶ o zmianach, które szykuj± z Józkiem w Nowym Roku. Nikt oprócz pewnie ich najbliższych nie spodziewał się, że na pierwszym spotkaniu w lutym nasi Prezesi ogłosz±, że chc± odej¶ć na "emeryturę".

Zbyszek i Józek zgodnie stwierdzili, że zakładaj±c dwana¶cie lat temu Misia nie spodziewali się, że rozro¶nie się do takich rozmiarów i przetrwa do dzisiaj. W zwi±zku z tym że oprócz nich nikt formalnie nie miał prawa przej±c ich obowi±zków postanowili ogłosić wybory do zarz±du GMMi¶.

Organizacj± i prowadzeniem wyborów zaj±ł się Bogu¶ Andrzejczak. W tym miejscu ogromne podziękowanie dla Bogusia . Pomimo, że rzutnik który był przygotowany i cały sprzęt zawiódł, wtedy wystarczyła czysta kartka i czarny mazak.

Podziękowania również dla komisji Skrutacyjnej w skład, której weszły Ela, Danusia i Przewodnicz±cy Krzysztof. Po przeczytaniu i przyjęciu Statutu Grupy rozpoczęły się wybory Prezesa i Sekretarza.
Funkcja Skarbnika Grupy Marka Serafińskiego w tej kadencji jest bez wyboru i jest tożsama z kadencj± Zarz±du. Funkcję Honorowych Prezesów Seniorów Zbyszek i Józek zachowuj± na zawsze. A po głosowaniu skład Zarz±du wygl±da następuj±co:

  • Marek Mazur - Prezes
  • Bogdan Buczek - Sekretarz
  • Marek Serafiński - Skarbnik
  • Zbigniew Chasiak - Honorowy Prezes Senior
  • Józef Pudysz - Honorowy Prezes Senior

fot.gmmis

Dziękujemy wszystkim za udział w wyborach i zapraszamy na kolejne spotkanie już 8.04 na którym będziemy omawiać kalendarz wyjazdów na ten sezon.


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


Wybory władz w GMMI¦ - fot. Bond


wy¶wietlono: 4872 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Mirek 22.02.2017. 13:09

Nie jestem członkiem waszej grupy, ale skoro można wam doradzić to jest zbyt wiele osób w zarz±dzie. Najczę¶ciej s± 3 lub maksymalnie 4. ¦ledzę wasze poczynania ale mam za daleko do Gorzowa. My przerabialismy to samo i się nie sprawdza. Musi szef, zastępca i koniec.

Powodzenia w działaniu

Wolsztyn

Misiek 23.02.2017. 16:28

Nikt nie komentuje no to ja parę słów. Kto to ustalił że prezesa wybiera z po¶ród siebie zarz±d. To my wszyscy powinni¶my wybrać demokratycznie prezesa bo to ma być nasz wybór a nie zarz±du. To mi się nie podoba. Jakie jest wasze zdanie?

Anonim 23.02.2017. 17:37

Oczywi¶cie że prezesa powinni wybierać wszyscy członkowie na tym polega demokracja. Jeżeli to nie zostanie zmienione nie wezmę udziału w głosowaniu.

Mi 23.02.2017. 21:09

I tu masz rację prezesa powinni¶my wybrać demokratycznie w głosowaniu

Mi 23.02.2017. 21:20

Też jestem zdania że nie ma co straszyć wezmę czy nie wezmę udziału w głosowaniu regulamin miał być przyjęty w głosowaniu więc trzeba go będzie porostu odrzucić w takiej formie jak jest

ZCh 24.02.2017. 07:57

Wiedziałem ,że ten punkt dot. wyboru szefa wzbudzi emocje , ale zapewniam ,że każda propozycja i ostateczny schemat organizacyjny będzie demokratycznie przegłosowany . Dzięki za dotychczasowe komentarze i prosimy o jeszcze.

Honda 24.02.2017. 11:30

To oczywiste masZ racje Znyszek .
Tylko wczodzi w gre wybor prezesa
Przez cala grupe

WALDEK G 24.02.2017. 21:07

KOLEŻANKI I KOLEDZY GRUPA ISTNIEJE 12 LAT ZAŁOŻYCIELAMI Sˇ PANOWIE ZBYSZEK I JÓZEK TO KOMU PRZESZKADZA BY TO ONI Tˇ GRUPĘ PROWADZILI I BYLI DALEJ PREZESAMI,SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM.

Marta 24.02.2017. 22:08

Zastanawiaj± mnie kompetencje proponowanego zarz±du. Do tej pory sił± grupy było to, że każdy miał prawo głosu, każdy mógł wyrazić swoje zdanie. Teraz ma decydować za nas 7 osób? Czy nie możemy wybrać jednego prezesa, który będzie pełnił rolę twarzy grupy, oficjalnego przedstawiciela. Wszelkie decyzje będ± podejmowane demokratycznie przez większo¶ć członków grupy podczas spotkań organizacyjnych. Czy musimy wszystko komplikować?
Pozdrawiam
Marta

I M 27.02.2017. 08:52

Gruba kreska nie zawsze się sprawdza ale w tym wypadku jestem za. Je¶li chodzi wybory to uważam że powinny być tajne. Może to być ciekawie?

Manhatan 28.02.2017. 11:21

Czyżby Zbyszek i Józek byli zmęczeni?, czy raczej maj± już dosyć narzucania im co i jak maj± robić organizować, przez niektóre osoby ? Je¶li oddadz± stery, to zapewniam,że to będzie "pocz±tek końca" GM MI¦!!!

Tomasz Skrzyniarz 06.03.2017. 05:56

Witam
Wiele kontrowersji i pytań wzbudza wybór osób "do władz grupy"
My¶lę że jest to konieczne. Po tylu latach prowadzenia grupy nasi Prezesi s± już zmęczeni - sami to przyznali - i rozumiem to. Czas aby spo¶ród nas wybrać osoby mog±ce godnie i m±drze kierować grup±. Osobi¶cie jestem przeciwnikiem powyższego nazewnictwa. Grupa od zawsze była wolna i nikt nikomu niczego nie narzucał. Wielu przyst±piło do tej grupy wła¶nie dlatego. Uważam , że tak powinno zostać. Przez te kilka lat, które jestem w grupie znalazło się kilka osób chc±cych "przej±ć" władze w grupie dlatego my¶lę ze 5 osób w "zarz±dzie" ograniczy takie poczynania. Grupa zawsze sama decydowała i będzie decydowała nadal o sobie - osoby wyznaczone wykonuj± tylko to , co grupa zadecyduje.
Osoba reprezentatywna -"prezes" - jest po to aby reprezentować grupę a nie ni± kierować - nie zapominajmy o tym grupa jest wolna.
Pozdrawiam wszystkich

M Bond 06.03.2017. 09:03

I to jest problem...
Uważam że łatwiej jest zorganizować legalne stowarzyszenie, gdzie w w przepisach prawa s± zawarte podstawowe zasady funkcjonowania i np. wybory władz, niż tak± woln± grupę, gdzie tyle pomysłów na funkcjonowanie ile ludzi.
Wol± większo¶ci jest jednak wolno¶ć i swoboda i demokracja, a to rodzi problemy, których nie unikniemy.
Ważniejsza jest jednak wspólna jazda, jak np. wczoraj.
I tego się trzymajmy.
Dodałbym do statutu; przynależno¶ć do Grupy bez względu na płeć.
Pozdrawiam.

Jola B 08.03.2017. 16:48

Skoro nie mogę wzi±ć udziału w wyborach, w głosowaniu i osobi¶cie przedstawić mojej opinii,tak więc korzystam z tej drogi.

Uważam, że zmiany s± potrzebne w naszej grupie. Na pewno wpłyn± one na ożywienie, scalenie i wzmocnienie więzi między nami, aby z przyjemno¶ci± realizować pasję, która nas tutaj ł±czy.
Oczywi¶cie powinni¶my zachować nasz± dewizę i d±żyć do utrzymania grupy i dalszego jej rozkwitania. Musimy mieć charyzmę, klasę, utrzymać wizerunek, który wypracowała sobie grupa.
S±dzę również, że w zarz±dzie powinny być trzy lub cztery osoby. Oczywi¶cie Zbyszek i Józek, no i Marek Mazur (proszę uwzględnić przy wyborach- mój kandydat do zarz±du), który wniósłby, ¶wież± krew, ożywienie,scalenie. Przede wszystkim jest ¶wietnym organizatorem ciekawych wyjazdów, w trakcie których wspólnie możemy
oddać się przyjemno¶ci z jazdy na naszych rumakach.
Marek jest też ¶wietnym opiekunem w trakcie jazdy i trzyma dyscyplinę.

Pozdrawiam ciepło z tęsknot± za jazd± z Wami.

Maro 09.03.2017. 10:32

Cze¶ć Mi¶ki

Jeżeli ma kto¶ z kolegów ekran do rzutnika
to proszę o kontakt, ewentualnie może wypożyczyć.

Pozdrawiam M@ro

Waldek 10.03.2017. 22:01

Uważam, że nie powinni¶my wybierać żadnego prezesa. Powinien być kierownik grupy, skarbnik i koniec. No, może jeszcze zastępca. Grupa nie jest żadn± spółk± z o.o. Nikt nie będzie decydował za mnie czy mam jechać w tym czy innym kierunku. Wyjazdy i uczestnictwo odbywaj± się na zasadzie dobrowolno¶ci.
Pozdrawiam

Maro 10.03.2017. 22:14

Przypominam o mojej pro¶bie przygotowania przez każdego chociaż jednej propozycji wyjazdu, któr± umie¶cimy w kalendarzu.

KUBA 11.03.2017. 21:11

Osobi¶cie jak dla mnie Szefem MI¦'ia był , jest i zawsze będzie tylko jeden człowiek...

Wielki człowiek z wielkim sercem ...
Człowiek który z epickim spokojem opowiada o motoryzacji, o pasji...
Człowiek z którym uwielbiam rozmawiać i którego uwielbiam słuchać..
Dla mnie wielki Autorytet !


Pozdrawiam panie Zbyszku
Życzę dużo zdrowia i jeszcze więcej nakręconych kilometrów na Victorku ;)

Kuba
Free Riders Kostrzyn nad Odr±

M Bond 14.03.2017. 13:45

No i mam nowy zarz±d wybrany. Gratulacje,
nowe spojrzenie, nowe pomysły, nowe plany, a my trzymajmy kciuki. Oby się udało.
Liczymy na wiele ciekawych wyjazdów, nie tylko kilkudniowych, ale i weekendowych. Ufam ze każdy z nas do tego się dołoży i że to będzie udany wspaniały sezon.
A Zbyszek i Józek zawsze będ± mieć wielki szacunek jak zawsze mieli. I że chętnie pomog±.
Pozdrawiam.

P.S. sprawę podpisu fotografij już z M@rem wyja¶niłem.

Pozdr4awiam.