Notice: Undefined index: jest in /home/srv30177/domains/gmmis.pl/public_html/index.php on line 1
Zebranie organizacyjne - kwietniowe - wiadomo¶ci - Grupa Motocyklowa MI¦
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Zebranie organizacyjne - kwietniowe

Zebranie organizacyjne - kwietniowe

Komentarze (1)

fot. pixabay.com

Uwaga MI¦-ki, w najbliższ± sobotę odbędzie się kwietniowe zebranie organizacyjne . Aktualizacja 2017-04-09

Zebranie będzie miało miejsce w sobotę 8 kwietnia 2017 r. w naszej siedzibie, w budynku Przystani Sportów Wodnych przy ul. Fabrycznej 3 w Gorzowie Wlkp. o godz. 18 00.

Główne zaplanowane tematy rozmów to:

  • Kalendarz wyjazdów
  • Pielgrzymka ¦wiebodzin-Rokitno
  • Sprawy organizacyjne ,bezpieczeństwo- jazda w grupie.

Pozdrawiam
M@ro


Sobota, 2017-04-08, Spotkanie organizacyjne

Wczoraj odbyło się zebranie organizacyjne naszej Grupy, tym co nie mogli w nim uczestniczyć w wielkim skrócie postaram się opisać jego przebieg.


(podziękowanie dla Józka fot. arekz)

Na samym pocz±tku obdarowali¶my naszego Prezesa Seniora Józia drobnym upominkiem, którego nie mógł odebrać z przyczyn od Niego niezależnych podczas Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego za założenie i prowadzenie przez 12 lat Grupy. Podziękowali¶my również Arkowi naszemu Administratorowi strony internetowej za kolejny rok z nami.

Jednym z tematów było omówienie i wpisanie do kalendarza wyjazdów terminów na, które Grupa otrzymała zaproszenie, jak również imprez odbywaj±cych się cyklicznie czy Zlotów Motocyklowych . W tym roku postaramy się zorganizować więcej wyjazdów typowo tematycznych.

Zorganizujemy zawody na Torze Kartingowym w Szczecinie, spędzimy cały dzień w Muzeum Etnograficznym w Ochli, pojedziemy również do Poczdamu i Berlina., powtórzymy wyjazd do Szwajcarii Saksońskiej ( około 900 km) tym razem zrobimy to z noclegiem. Grupa naszych "długodystansowców" w tym roku jedzie do Chorwacji i Serbii. W lipcu będzie tygodniowy wyjazd w Bieszczady. Będzie też Praga.

Zapowiada się ciekawie i my¶lę, że wiele pomysłów zrealizujemy i powstan± też nowe, które Arek będzie umieszczał w nowej zakładce czy dziale o nazwie Propozycje Wyjazdów.

Powstał też pomysł na razie w formie eksperymentu żeby w dniu kiedy brak na naszej stronie informacji o wyjeĽdzie zorganizowanym w sobotę czy w niedzielę ustalić że o godzinie 10:00 na Schellu ul. Walczaka można przyjechać i spotkać kogo¶ kto też w tym dniu ma ochotę się przejechać bez konkretnego celu w okół tzw. komina.


(dyskusja fot. arekz)

Wykorzystuj±c na zebraniu obecno¶ć Administratora Strony padło kilka propozycji zmian w dziale kontakt i inne. Wybrali¶my również Marka Piechockiego ( BOND ) naszym nowym fotografem .

Punktem drugim był temat jazdy w grupie i bezpieczeństwo na drodze. Omawiali¶my kwestie jazdy gdy pojawia się na wyjeĽdzie 20 i więcej motocykli, a jest to już nie nowo¶ć. Coraz liczniej zaczynamy jeĽdzić i ten problem musimy rozwi±zywać między innymi dziel±c grupę.

Ostatnim tematem była tegoroczna VI Pielgrzymka Motocyklowa do Rokitna. Osoby, które zostały wyznaczone jako odpowiedzialne znaj± swoje zadania i na nich tak jak na cał± Grupę można liczyć.

Było to ostatnie wiosenne zebranie na Fabrycznej. Teraz zaczynamy tylko jeĽdzić, a nie "gadać". W naszej sali spotkamy się dopiero w PaĽdzierniku. Organizację jak co roku Dnia Dziecka omówimy podczas wyjazdów, a przypieczętujemy szczegóły na spotkaniu w Sosnach.

Pozdrawiam LwG
M@ro

wy¶wietlono: 4321 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Maro 06.04.2017. 07:37

Jeżeli kto¶ jest zainteresowany wyjazdem w sobotę na rozpoczęcie sezonu do Krosna Odrzańskiego to proszę o telefon lub SMS-a. Zebranie jest o 18.00 .

M@ro

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.