Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wiadomo¶ci · Życzenia ¦wi±teczne A.D. 2014

Życzenia ¦wi±teczne A.D. 2014

Komentarze (1)

Wesołych ¦wi±t A.D. 2014

fot. sam chills (lic. CC BY-SA 2.0)

Moi drodzy, z okazji ¦wi±t Bożego Narodzenia Grupa Motocyklowa MI¦ składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim motocyklistom , ich rodzin±, naszym miło¶nikom i okazjonalnym uczestnikom naszych spotkań.

Życzymy Wam dużo zdrowia, szczę¶cia w życiu rodzinnym, sukcesów zawodowych, bezpiecznie pokonywanych kilometrów i zawsze słonecznej pogody - pogody ducha także ;-)

Aby przy ¶wi±tecznym stole nie zabrakło Wam ¶wiatła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby w Waszych domach pojawiła się rado¶ć, życzliwo¶ć, wzajemne zrozumienie i spełnienie marzeń.

Wesołych ¦wi±t Bożego Narodzenia.
od Grupy Motocyklowej MI¦

fot. sam chills/flickr

ps.
mam dla Was mały prezent, jeżeli kto¶ kożysta z usług Gmail od Google i ma ochotę na wypróbowanie nowej usługi o nazwie Inbox by Gmail , to mam do rozdania 5 zaproszeń do tej usługi. Wystarczy podać mi adres mailowy (na adres: mis@gmmis.pl ) w domenie gmail.com a ja niezwłocznie pode¶lę zaproszenie. Więcej o tej usłudze przeczytacie pod tym linkiem »

wy¶wietlono: 4064 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


kapelan 25.12.2014. 22:56

Życzę Wam Wszystkim Bożego Błogosławieństwa! Niech Jezus przychodz±cy w Bożym Narodzeniu daje nam młodo¶ć ducha i entuzjazmu w realizowaniu pasji i w służbie dla innych. Szczę¶ć Boże!!!

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.