» jesteś tutaj » · wiadomości · Życzenia Świąteczne A.D. 2014

Życzenia Świąteczne A.D. 2014

Komentarze (1)

Wesołych Świąt A.D. 2014

fot. sam chills (lic. CC BY-SA 2.0)

Moi drodzy, z okazji Świąt Bożego Narodzenia Grupa Motocyklowa MIŚ składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim motocyklistom , ich rodziną, naszym miłośnikom i okazjonalnym uczestnikom naszych spotkań.

Życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia w życiu rodzinnym, sukcesów zawodowych, bezpiecznie pokonywanych kilometrów i zawsze słonecznej pogody - pogody ducha także ;-)

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło Wam światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby w Waszych domach pojawiła się radość, życzliwość, wzajemne zrozumienie i spełnienie marzeń.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
od Grupy Motocyklowej MIŚ

fot. sam chills/flickr

ps.
mam dla Was mały prezent, jeżeli ktoś kożysta z usług Gmail od Google i ma ochotę na wypróbowanie nowej usługi o nazwie Inbox by Gmail , to mam do rozdania 5 zaproszeń do tej usługi. Wystarczy podać mi adres mailowy (na adres: mis@gmmis.pl ) w domenie gmail.com a ja niezwłocznie podeślę zaproszenie. Więcej o tej usłudze przeczytacie pod tym linkiem »

wyświetlono: 3451 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MIŚ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, jeśli uznamy je za nieodpowiednie.


kapelan 25.12.2014. 22:56

Życzę Wam Wszystkim Bożego Błogosławieństwa! Niech Jezus przychodzący w Bożym Narodzeniu daje nam młodość ducha i entuzjazmu w realizowaniu pasji i w służbie dla innych. Szczęść Boże!!!

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FB



Nasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miłośników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MIŚ" »

Dlaczego nazywamy się "MIŚ":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakieś pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.