» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · GMMIS i akcja MIkołaje na motorach

GMMIS i akcja MIkołaje na motorach

Komentarze (1)

fot. Patrick Bürgler / Flickr/ (CC BY 2.0)

Grupa Motocyklowa MI¦ pragnie po raz pierwszy zorganizować akcję "Mikołaje na motorach" i odwiedzić z prezentami Rodzinne Domy Dziecka . Aktualizacja 2013-12-08

Do uczestnictwa w imprezie mikołajkowo-motocyklowej zapraszamy wszystkich chętnych motocyklistów również tych niezrzeszonych. Warunkiem naszej grupowej jazdy jest zachowanie dyscypliny i posiadanie jakiego¶ charakterystycznego elementu stroju ¶w. Mikołaja /np. czerwona czapka/.

Bardzo gor±co prosimy ewentualnych sponsorów o pomoc w zapełnieniu worków z prezentami dla dzieci z RDM.

Spotykamy się w sobotę 07.12.2013 o godz.1200 na stacji Orlen koło giełdy. Jedziemy do losowo wybranych 2 Rodzinnych Domów Dziecka w okolicach Gorzowa.

W przypadku pogody "nie motocyklowej" wybór pojazdu jest dowolny /samochody ,sanie, renifery/. Fundusz na nasz± akcję pochodz± ze zbiórki członków naszej grupy i od sponsorów.

Bardzo dziękujemy firmom : Elektra , Elektro-Bud , Hydroster , Andre-System Boremex , Energomont , Elektrogrom - za wsparcie naszej akcji - bez Was nie byłoby tyle rado¶ci - jeszcze raz Wielkie dzięki :-).

gmmis.pl


Pytania ,propozycje, kontakt- telefonicznie lub poczt± elektroniczna z JarkiemWarningUWAGA!Jarka (kapelana) można złapać pod nr.
tel. +48 957 314 260
, JózkiemWarningUWAGA!Józka można złapać pod nr.
tel. +48 607 096 282
, ZbyszkiemWarningUWAGA!Zbyszka można złapać pod nr.
tel. +48 605 217 445
.

fot. Internet


Sobota, 2013-12-07 - Sobota, MI¦ i Moto-Mikołaje

Dziękujemy wszystkim za udział w 1-ej edycji "misie z mikołajem". Chociaż pogoda nie była najlepsza to plan zrealizowali¶my! Rozdali¶my 21 pokaĽnych paczek dzieciom i młodzieży w dwóch domach dziecka. Dziękujemy sponsorom i do zobaczenia za rok ;-)więcej fotek i w większym rozmiarze na Google+ » lub jak kto¶ woli na Facebook'u

wy¶wietlono: 6457 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


kapelan 08.12.2013. 09:07

Dzieki wszystkim!!! Kazdy cos otrzymal - dzieci podarunki a my niecodzienne doswiadczenie. Sczczesc Boże!

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.