» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Kolejna impreza na koniec sezonu 2015

Kolejna impreza na koniec sezonu 2015

Komentarze (1)

zakończeniu sezonu 2015 w Gorzowie Wielkopolskim

fot. organizator

Już w najbliższ± sobotę macie okazję uczestniczyć w zakończeniu sezonu 2015 w Gorzowie Wielkopolskim. Aktualizacja 2015-10-18

Impreza rozpocznie się 17 paĽdziernika 2015 r. o godz. 12 00 na bulwarze zachodnim w Gorzowie Wlkp. A jej plan przedstawia się następuj±co:

 • godz. 12 00 zbiórka na bulwarze zachodnim w Gorzowie
 • godz. 13 30 parada motocykli ulicami Gorzowa
 • godz. 14 00 piknik motocyklowy nad Wart± (ul. Wał Okrężny)
  • ognisko
  • występy muzyczne
  • konkursy (atrakcyjne nagrody, do wygrania skuter i rower )
 • godz. 20 00 moto afterparty w klubie Alibi Club (ul. Zaułek 1)

Wszystkie MI¦-ki chętne do uczestniczenia w tej imprezie proszone s± o stawienie się w sobotę 17 paĽdziernika 2015 r. o godz. 1100 na stacji Shell obok McDonalda przy ul. Walczaka.
PS.
Proszę o przystrojenie motocykli barwami klubowymi i zabranie plastikowych nakrętek od butelek.

zakończeniu sezonu 2015 w Gorzowie Wielkopolskim
fot. organizator


Sobota, 2015-10-17 - Impreza w Gorzowie Wlkp.

Ranek zapowiadał się bardzo nieciekawie. "Lało, jak z cebra". My¶lałem, że przygotowania do dzisiejszej imprezy, po prostu "spal± na panewce".

Jednak zaczęło się przeja¶niać. Gdy jechali¶my na miejsce zbiórki, na gorzowski bulwar, asfalt miejscami był jeszcze mokry. Nikt z nas nie my¶lał, że gorzowska impreza uro¶nie do rangi dużej imprezy. Nawet poranna pogoda, nie była w stanie zepsuć humorów motocyklistów. Setki motocykli nad Wart±, przy gorzowskich niszach czeała na sygnał do wyjazdu na paradę. Motocykli¶ci z Sulecina, Miedzyrzecza, Skwierzyny, Kostrzyna, Słubic, My¶liborza, Barlinka, Kostrzyna, Strzelec Kraj, Drezdenka, Dębna i innych okolicznych miejscowo¶ci. Widziałem motocykle na numerach: poznańskich, pilskich, szczecińskich, bydgoskich, stargardzkich, zielonogórskich, kro¶nieńskich, były też motocykle z Niemiec. Organizator imprezy prosił o ostrożn± jazdę o jazdę zgodnie z przepisami. Tak też było. Wolontariusze kwestowali na rzecz chorej dziewczynki. Motocykli¶ci workami nosili plastikowe nakrętki.

Chyba żadna grupa społeczna nie jest w stanie tak szybko się zebrać i uczestniczyć w takiej fajnej akcji, humanitarnej, społecznej, poł±czonej z zakończeniem sezonu motocyklowego. W grupie motocykli Grupy Motocyklowej "MI¦" ustawionych w równiutkim szeregu, pojawiło się kilka nowych motocykli. Wielu mieszkańców miasta było zainteresowanych, różnorodno¶ci± naszych maszyn. Co roku przybywa miło¶ników dwóch kółek.

Ciekawie prezentowały się " Gorzowskie motocyklistki" . To grupa kilkunastu dziewczyn, jeżdż±ca na motocyklach, zebrała się i utworzyli " babsk±" fajn± grupę.

Joseppe uczestniczył w zakończeniu, chyba po raz pierwszy bez motocykla. No cóż, zdrowie ważniejsze. Wilka jednak ci±gnie do lasu. Podczas przejazdu ulicami Gorzowa, wielu mieszkańców, starsi, młodzież, dzieci z życzliwo¶ci± machali przejeżdżaj±cym motocyklistom. Fajna atmosfera. Kierowcy też cierpliwie oczekiwali na skrzyżowaniach na przejazd, ci±gn±cej się w nieskończono¶ć kolumny motocykli, trajek i kładów. Po za małymi wyj±tkami, motocykli¶ci ładnie i bezpiecznie i co najważniejsze, bezkolizyjnie zakończyli paradę.

Nasz± grup± zainteresowała się stacja TVN 24, pytaj±c o profesje naszych motocyklistów, sk±d pomysł na nazwę grupy, ile kilometrów robimy w sezonie, gdzie byli¶my w tym roku itd itp. Na placu, przy ul Wał Okrężny, wielu raczyło się grochówk±, inni prowadzili moytoryzacyjne "pogaduchy" Czę¶ć "misiaków" nie nasyconych jeszcze jazd±, pojechała za Gorzów, by zarażać swoj± pasj± przy herbatce, kawie i cie¶cie, znajomych. Impreza trwa..

Do zobaczenia, na naszym "podsumowaniu sezonu", za kilkana¶cie dni!
Pozdrawiam
Zbigniew Kołeckipełna galeria » tutaj do obejrzenia »

GMMI¦ - Zakończenie sezonu 2015 w Gorzowie Wlkp. fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Zakończenie sezonu 2015 w Gorzowie Wlkp. fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Zakończenie sezonu 2015 w Gorzowie Wlkp. fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Zakończenie sezonu 2015 w Gorzowie Wlkp. fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Zakończenie sezonu 2015 w Gorzowie Wlkp. fot. Zbyszek Kołecki

GMMI¦ - Zakończenie sezonu 2015 w Gorzowie Wlkp. fot. Zbyszek Kołecki


Pełna galeria

wy¶wietlono: 5301 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


BASIA 18.10.2015. 12:09

Zbyszku jak zawsze niezawodny komentator po udanych imprezach!Pięknie dziękuję a zarazem bardzo żałuję,że tak rzadko ostatnio mamy okazję czytać na stronie misiakowej tak wytrawne,rzetelne i ciekawe słowo pisane!Serdecznie pozdrawiam

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

 • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.