Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Międzynarodowy turniej wsi i OSP w Lubiszynie

Międzynarodowy turniej wsi i OSP w Lubiszynie


Zaproszenie Koledzy spotykamy się u Józka w Wysokiej o godz. 12.30 (Kto nie wie jak dojechać, dzwońcie). Następnie ruszamy na Lubiszyn.
Wójt Gminy Lubiszyn i pracownicy UG serdecznie zapraszaj± Grupę Motocyklow± MI¦ do wzięcia udziału w "Międzynarodowym turnieju wsi i OSP w Lubiszynie", dnia 3 czerwca 2012r.

Impreza rozpoczyna się o godz. 11:00 na boisku przy szkole w Lubiszynie. Będziemy zaszczyceni, je¶li motocykli¶ci pojawi± się na naszym festynie. Będzie to niew±tpliwa atrakcja dla mieszkańców gminy, tych młodych i tych odrobinę starszych. Serdecznie zapraszamy i oczekujemy!

link do strony z zaproszeniem »


Bardzo fajny turniej i festyn , chcemy serdecznie podziękować za ciepłe i obfite powitanie naszej grupy. Serdeczne podziękowania dla Mieszkańców i Wójta. Będzie nam niezmiernie miło jak dostaniemy zaproszenie w przyszłym roku.

więcej zdjęć z imprezy »

wy¶wietlono: 5005 razy.

FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.