Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Ognisko w Sosnach 2022

Ognisko w Sosnach 2022

Komentarze (1)

fot. fot. pixabay

Wszystkich, którzy chc± poczuć klimat naszego Browaru oraz poznać tajemnicę warzenia piwa , zapraszamy do wizyty w Browarze Witnica. Aktualizacja 2022-09-04

UWAGA! impreza NIE tylko dla motocyklistów będ±cych członkami naszego stowarzyszenia ! Zapraszam całe rodziny.

Program zwiedzania obejmuje prezentację linii technologicznej (warzelnia, fermentowania, leżakownia, filtracja, pasteryzacja, rozlewnia) oraz degustację Piw Lubuskich. Zwiedzaj±cym umożliwiamy zakup naszych produktów.
https://goo.gl/maps/iUjmewuEiYENVjEA7

Koszt 1,5 godzinnego zwiedzania wraz z degustacj±: 40 zł (cena zawiera degustację piw Browaru Witnica oraz firmow± szklankę). Dzieci do lat 18 - 20 zł. Dzieci do lat 3 - bezpłatnie. Dla opłaconych Misiaków składka za rok 2022 wstęp GRATIS!!! Wszyscy chętni spotykamy się 03.09.22 godz. 10.50 parking przed browarem Witnica !!!!!!!!

Będę czekał z kustoszem muzeum. W razie niepogody można przyjechać samochodem. Minimum 15 osób zwiedzaj±cych. Proszę o potwierdzenie pod numerem telefonu - sms 609455840 do 30.08.22. kto i ile osób.

Następnie jedziemy do OW Sosny na ognisko. Mamy miejsce na grilla-ognisko, plac i miejsce zadaszone. Każdy proszę o zabranie z sob± to co lubi na grill-ognisko, napoje i % , ze względu na trudno¶ć okre¶lenia ile osób będzie chętnych. Będzie niespodzianka.

Można przyjechać tylko na ognisko (je¶li ko¶ był w browarze Witnica). Na godz. około 13.30.Zarezerwowany domek na 5 osób . Cena domku 150 zł.
https://goo.gl/maps/Fz6h7HV1JYftR5mX9


Sobota, 2022-09-03 - Sosny i Browar Witnica

Wycieczka do muzeum browarnictwa zaliczona. Było o warzeniu piwa, historia Browaru Witnickiego oraz zwiedzanie linii produkcji piwa. Na koniec degustacj±. Najlepiej smakował Porter !!!
Druga czę¶ć ognisko.
Muzyka,¶piewy i tańce do bardzo póĽnej godziny nocnej. Kiełbaski smakowały !!! Niespodziank± było strzelanie z pistoletu i karabinku pneumatycznego. Nagrody ufundowane przez OSK Champion Andrzej Przylepa Witnica. Wręczał sam wła¶ciciel pan Andrzej Przylepa gdzie został zaproszony na ognisko. Motocykle ¶wieca wykonał Robert ,Oliwier ,Blendi.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni z atmosfery i chyba najważniejsze że pogoda była super!!! Mamy zaproszenie od wła¶ciciela OW Sosny p. Mariana na rok 2023. Oczywi¶cie skorzystamy!!
Pzdr
Robert


Sosny - fot. Robert


Sosny - fot. Robert


Sosny - fot. Robert

wy¶wietlono: 515 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Robert 30.08.2022. 13:45

Lista na zwiedzanie browaru zamknięta!!!

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.