Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Perły południowej Wielkopolski

Perły południowej Wielkopolski

Komentarze (1)

fot. wikipedia.org

W drugiej połowie sierpnia zapraszamy do wspólnego wyjazdu pt. "Perły południowej Wielkopolski". Aktualizacja 2021-08-23

Person Zbyszek ×

Dla naszych motocyklistów , którzy lubi± zwiedzać i s± ciekawi ¶wiata , proponuję wyprawę /motocyklami/ na południe województwa Wielkopolskiego w dniach 20,21, 22 sierpnia /pi±tek sobota niedziela/ 2021 r. Dwa noclegi w klasztorze w Ostrzeszowie , pokoje 2-osobowe , koszt za osobę 50 złotych ze ¶niadaniem i obiadokolacj± .

Ze względu na rezerwację proszę zdecydowanych o info na mojego e-maila: chasiak@onet.eu lub SMSem.

W lipcu 1629 zjazd szlachty powiatu ostrzeszowskiego uchwalił sprowadzenie ojców bernardynów do Ostrzeszowa. Osiedlili się oni w istniej±cym ko¶ciółku drewnianym pw. ¦w. Michała Archanioła, usytuowanym nieopodal miejsca, gdzie znajduje się obecny klasztor. Ponieważ ko¶ciółek ten z upływem czasu uległ naturalnemu zniszczeniu, rozpoczęto budowę nowej, murowanej ¶wi±tyni, która istnieje do dzi¶.

Ľródło: ostrzeszow.pl

fot. wikipedia.org


Niedziela, 2021-08-22 - Zwiedzanie Ostrzeszowa

Po klasztorze oprowadziła nas przesympatyczna siostra Małgorzata. Było ciekawie,interesuj±co, czasami zabawnie i żartobliwie.
Pozdrawiam
Basia ;-)


Zwiedzanie Ostrzeszowa - fot. Basia


Zwiedzanie Ostrzeszowa - fot. Basia


Zwiedzanie Ostrzeszowa - fot. Basia

wy¶wietlono: 926 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


ZCh 24.08.2021. 20:17

Program w 100% zrealizowany, a przedstawiał się następuj±co: 1 dzień pałac w Rogalinie i w Kurniku, 2 dzień klasztor w Ostrzeszów ie, pałac w Antoninie i w Gołuchowie, 3 dzień największy zlot zabytkowych ci±gników i maszyn rolniczych, ostatnie miejsce na trasie to Rakoniewice. Jak widać po ilo¶ci komentarzy nie było pytań o program wyjazdu i zerowe zainteresowanie. Ja już nie wiem czym można można zainteresować misiaków do większej aktywno¶ci. Agonia GM Mi¶.?

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.