Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Piknik nad Draw±

Piknik nad Draw±

Komentarze (0)

Drawa

fot. Traper Bemowski - wikipedia (lic. CC-BY-SA-3.0)

W najbliższ± sobotę zapraszamy naszych członków , rodziny i przyjaciół Grupy Motocyklowej Mi¶ na piknik nad Draw± . Aktualizacja 2014-07-06

Drawa
(fot. Wikipedia author Traper Bemowski - lic. CC BY-SA 3.0)

Drawa (niem. Drage) – rzeka w północno-zachodniej Polsce o długo¶ci 185,9 km i powierzchni zlewni 3296,4 km²[1].

Rzeka przepływa przez następuj±ce regiony fizycznogeograficzne: Pojezierze Drawskie, Równinę Drawsk± i czę¶ciowo Pojezierze Wałeckie i Kotlinę Gorzowsk± (u uj¶cia).

¬ródło Drawy znajduje się w okolicach wsi Zdroje w gminie Połczyn-Zdrój w Drawskim Parku Krajobrazowym. Dalej przepływa przez rezerwat przyrody Dolina Pięciu Jezior (Krzywe, Kr±g, Długie Jezioro, Jezioro Głębokie i Jezioro Małe), Żerdno oraz najgłębsze jezioro woj. zachodniopomorskiego – Drawsko. Następnie przez Wilczkowo, miasta Złocieniec i Drawsko Pomorskie, jezioro Lubie, Wielkie Dębno, Poligon Drawski oraz wie¶ Prostynię w gminie Kalisz Pomorski.
Ľródło: pl.wikipedia.org


Wszyscy chętni spotykaj± się w sobotę 5 lipca 2014r. o godz. 1100 na stacji Schell koło McDonalda . Punktualno¶ć w dobrym tonie ;-)

Planowana jest wycieczka motocyklowa praw± strony Noteci , przez Krzyż i w drodze powrotnej wspomniany piknik. Ognisko i woda gratis , a inne dodatki w/g własnych potrzeb i mozliwo¶ci.

Pogoda gwarantowana - wg. mojego smartfona w sobotę będzie 30 stopni ;-)


Sobota, 2014-07-05 - MI¦ nad Draw±

Pogoda nie zawiodła, wycieczka się udała, zreszt± wystarczy spojrzeć na zdjęcia które podesłała Agnieszka.więcej fotek i w większym rozmiarze na Google+ » lub jak kto¶ woli na Facebook'u

wy¶wietlono: 7917 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.