Notice: Undefined index: jest in /home/srv30177/domains/gmmis.pl/public_html/index.php on line 1
Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2016 w Gorzowie Wlkp. - wyjazdy - Grupa Motocyklowa MI¦
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2016 w Gorzowie Wlkp.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2016 w Gorzowie Wlkp.

Komentarze (0)

Rozpoczecie Sezonu Motocyklowego 2016 w Gorzowie Wlkp.

fot. organizator

Sztab Organizacyjny Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego w Gorzowie zaprasza wszystkich miło¶ników dwóch kółek na imprezę Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego.

Impreza odbędzie się w Sobotę 16 Kwietnia juz od godziny 9:00 .

MIS-ie spotykaj± się na stacji Schell ul. Walczaka o godz. 11:45 i razem jedz± na miejsce zbiórki.
Musimy pokazać , że "Mi¶ jest wielki" i zorganizowany.
Zbyszek

Dla motocyklistów zainteresowanych wzięciem udziału w konkursach sprawno¶ciowych przygotowanych przez KWP w Gorzowie, WORD i Automobilklub Gorzowski zapraszamy na swoich motocyklach od godziny 9:00 do 12:00 na plac manewrowy przy WORDzie ( ul.Podmiejska 18) . Tu czekać będ± ciekawe konkurencje sprawno¶ciowe wraz z cennymi nagrodami , pokaz ratownictwa po wypadku motocyklowym.

Zbiórka przed "Parad±" odbędzie się od godziny 12:00 na Bulwarze Zachodnim (ul.Nadbrzeżna) .. tu wjazd maja tylko motorowery, motocykle , trójkołowce i quady , oraz pojazdy organizatora i Policji. Przy budynku "Wildom" wydajemy opski dla uczestników parady. -godz: 13:30 Start Parady .

Od godziny 14:00 do 20:00 na Błoniach Nad Wart± przy ul.Wał Okrężny odbędzie się oficjalna czę¶ć imprezy - piknik z ogniskiem, DJ-e zadbaj± o muzykę, piękne dziewczyny zatańcz± ZUMBĘ, tu też odbęd± się konkursy z ciekawymi nagrodami , oraz prezentacje motocykli , punkty gastronomiczne, handlowe , dmuchańce dla dzieci. Współorganizatorem czę¶ci piknikowej jest Miasto Gorzów oraz OSIR.

Od godziny 20:00 atrakcyjny wieczór w klubie "Alibi" (ul Zaułek 1 - przy bulwarze) gdzie odbędzie sie koncert charytatywny, a po koncercie wyłonimy zwycięzców nagród głównych ufundowanych przez sponsorów. Nagrod± główna w tym roku będzie m.in. motocykl - warunek wzięcia udziału w konkursie - uczestnictwo w paraddzie i odbiór opaski na rękę.

Podczas imprezy jak zawsze wspieramy szczytny cel . Zachęcam do udostępniania wydarzenia oraz zapraszam Wszystkich do aktywnego udziału w imprezie.

Koordynator
Jacek "Yapa" Sterżeń
tel: 513-513-095

ZOBACZ WYDARZENIE NA FB »

fot. organizator

ogłoszenie pochodzi ze strony gorzow.com

wy¶wietlono: 5426 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.