» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Spływ kajakowy - Drawa 2017

Spływ kajakowy - Drawa 2017

Komentarze (2)

spływ kajakowy

fot. pixabay.com

Jak co roku, Marek zaprasza na wakacyjny spływ Draw± wszystkich miło¶ników kajaków w raz z Waszymi rodzinami. Aktualizacja 2017-07-30

Person Marek ×

Spływ kajakowy rozpocznie się w sobotę 29 lipca i potrwa do niedzieli 30 lipca 2017 r. Ale chętni mog± zacz±ć już w pi±tek /28/ ;-) Mamy więc sporo czasu aby dobrze przygotować się do tej imprezy. A zapowiada się ona niezwykle ciekawie.

Drawa (niem. Drage) – rzeka w północno-zachodniej Polsce o długo¶ci 185,9 km i powierzchni zlewni 3296,4 km²[1].

Rzeka przepływa przez następuj±ce regiony fizycznogeograficzne: Pojezierze Drawskie, Równinę Drawsk± i czę¶ciowo Pojezierze Wałeckie i Kotlinę Gorzowsk± (u uj¶cia).

Ľródło: pl.wikipedia.org

Zasady s± niemal takie same jak w ubiegłym roku czyli kajakarze płac± za kajak i za pole namiotowe, a pozostali tylko ponosz± koszty pola namiotowego. Czyli chętni tylko na piknik bez udziału w spływie zapłac± tylko 10 zł za pole namiotowe. Tu ilo¶ć miejsc jest nieograniczona. Za to ograniczona jest ilo¶ć miejsc na spływ i dlatego - proszę rezerwować miejsca u Marka.

Marek prosi także o dokonanie do końca czerwca wpłaty zaliczkowej w wysoko¶ci 30 zł. bezpo¶rednio u Niego. Osi±galny jest pod numerem: +48 697 150 753

Jest też pewna nowo¶ć, w tym roku istnieje możliwo¶ć zamówienia pokoju w cenie 50 zł za noc za osobę. Chętni proszeni o kontakt z Markiem lub bezpo¶rednio z wła¶cicielem gospodarstwa agroturystycznego - szczegóły kontaktu ». Powrót planujemy w niedzielę 30 lipca 2017 r. jak wszyscy wróc± ze szlaku ;-) - Kto nie może zostać, wraca do domu tego samego dnia.

Wszyscy chętni do spływu spotykaj± się w sobotę 29 lipca 2017 r. o godz. 900 miejsce spotkania stacja Schell obok McDonalda przy ul. Walczaka 41 w Gorzowie Wlkp.
Punktualno¶ć obowi±zkowa ;-)


Sobota, 2017-07-29 - Spływ Draw±

Za nami kolejna edycja spływu kajakowego w Przeborowie organizowanego przez Marka i Elę. Jak zawsze bawili¶my się prawie do białego rana.Dziękujemy za go¶cinę gospodarzom AgroDrawy. Wielkie dzięki dla Tomka Skrzyniarza, który wyławiał po kolei tych co wpadali do wody po przewrotkach( woda zimna ) :-) .
Wielkie dzięki za wspóln± zabawę i atmosferę.
Już za rok kolejny spływ kajakowy z GM MI¦


Spływ Draw± - Lipiec 2017 - fot. Basia, Artur i Bond


Spływ Draw± - Lipiec 2017 - fot. Basia, Artur i Bond


Spływ Draw± - Lipiec 2017 - fot. Basia, Artur i Bond

wy¶wietlono: 3458 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Sprostowanie 30.07.2017. 22:23

Przepraszam za pomyłkę
Autorem zdjęć jest oczywi¶cie Basia Artur i Bond.

M@ro

admin 31.07.2017. 06:44

spoko, już poprawiam ;-)

Nie dopuszczaj teraz komentarzy.

FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.