» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Spływ kajakowy Drawa 2018

Spływ kajakowy Drawa 2018

Komentarze (0)

spływ kajakowy

fot. pixabay.com

Impreza za 24 dni.

Kolejny rok z rzędu, Marek zaprasza na wakacyjny spływ Draw± wszystkich miło¶ników kajaków w raz z Waszymi rodzinami :-)

Person Marek ×

Spływ kajakowy rozpocznie się w sobotę 14 lipca i potrwa do niedzieli 15 lipca 2018 r. Jest więc sporo czasu aby dobrze przygotować się do tej imprezy.

¬ródło Drawy znajduje się w okolicach wsi Zdroje w gminie Połczyn-Zdrój w Drawskim Parku Krajobrazowym. Dalej przepływa przez rezerwat przyrody Dolina Pięciu Jezior (Krzywe, Kr±g, Długie Jezioro, Jezioro Głębokie i Jezioro Małe), Żerdno oraz najgłębsze jezioro woj. zachodniopomorskiego – Drawsko.

Ľródło: pl.wikipedia.org

Zasady udziału s± identyczne jak w latach ubiegłych czyli kajakarze płac± za kajak i za pole namiotowe, a pozostali tylko ponosz± koszty pola namiotowego. Czyli chętni tylko na piknik bez udziału w spływie zapłac± tylko 10 zł za pole namiotowe. Tu ilo¶ć miejsc jest nieograniczona. Za to ograniczona jest ilo¶ć miejsc na spływ i dlatego - proszę rezerwować miejsca u Marka.

Marek prosi także o dokonanie do 15 czerwca 2018 r. wpłaty zaliczkowej w wysoko¶ci 30 zł. bezpo¶rednio u Niego. Osi±galny jest pod numerem: +48 697 150 753

także tak jak w zeszłym roku, także w tym roku istnieje możliwo¶ć zamówienia pokoju w cenie 40 zł za noc za osobę. /cena ze strony Internetowej/. Chętni proszeni o kontakt z Markiem lub bezpo¶rednio z wła¶cicielem gospodarstwa agroturystycznego - szczegóły kontaktu ». Powrót planujemy w niedzielę 15 lipca 2018 r. jak wszyscy zejd± z wody ;-) - a kto nie może zostać, wraca do domu tego samego dnia. Szczegóły spotkania i wspólnego wyjazdu podamy kilka dni przez planowan± imprez±

wy¶wietlono: 969 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FB



Nasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.