» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Spływ kajakowy Drawa 2018

Spływ kajakowy Drawa 2018

Komentarze (1)

spływ kajakowy

fot. pixabay.com

Kolejny rok z rzędu, Marek zaprasza na wakacyjny spływ Draw± wszystkich miło¶ników kajaków w raz z Waszymi rodzinami :-) Aktualizacja 2018-08-16

Person Marek ×

Spływ kajakowy rozpocznie się w sobotę 14 lipca i potrwa do niedzieli 15 lipca 2018 r. Jest więc sporo czasu aby dobrze przygotować się do tej imprezy.

¬ródło Drawy znajduje się w okolicach wsi Zdroje w gminie Połczyn-Zdrój w Drawskim Parku Krajobrazowym. Dalej przepływa przez rezerwat przyrody Dolina Pięciu Jezior (Krzywe, Kr±g, Długie Jezioro, Jezioro Głębokie i Jezioro Małe), Żerdno oraz najgłębsze jezioro woj. zachodniopomorskiego – Drawsko.

Ľródło: pl.wikipedia.org

Zasady udziału s± identyczne jak w latach ubiegłych czyli kajakarze płac± za kajak i za pole namiotowe, a pozostali tylko ponosz± koszty pola namiotowego. Czyli chętni tylko na piknik bez udziału w spływie zapłac± tylko 10 zł za pole namiotowe. Tu ilo¶ć miejsc jest nieograniczona. Za to ograniczona jest ilo¶ć miejsc na spływ i dlatego - proszę rezerwować miejsca u Marka.

Marek prosi także o dokonanie do 15 czerwca 2018 r. wpłaty zaliczkowej w wysoko¶ci 30 zł. bezpo¶rednio u Niego. Osi±galny jest pod numerem: +48 697 150 753

także tak jak w zeszłym roku, także w tym roku istnieje możliwo¶ć zamówienia pokoju w cenie 40 zł za noc za osobę. /cena ze strony Internetowej/. Chętni proszeni o kontakt z Markiem lub bezpo¶rednio z wła¶cicielem gospodarstwa agroturystycznego - szczegóły kontaktu ». Powrót planujemy w niedzielę 15 lipca 2018 r. jak wszyscy zejd± z wody ;-) - a kto nie może zostać, wraca do domu tego samego dnia. Szczegóły spotkania i wspólnego wyjazdu podamy kilka dni przez planowan± imprez±

Ważne info dla bior±cych udział w spływie.
Dla wyjeżdżaj±cych w pi±tek zbiórka na Shell przy ul. Walczaka obok McDonalda o godz. 17 00.
Dla wyjeżdżaj±cych w sobotę zbiórka także na Shell-u o godz. 1000


Sobota, 2018-07-14 - GMMI¦ Spływ Draw±

Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy uczestniczyli we wspólnej zabawie w gotowanie.
Frankowi i Eli, że przyjechali już o ósmej w sobotę by pomóc,całej ekipie ''obieraczy.'' Markowi za organizację kolejnego spływu, tym co płynęli, że podtrzymali tradycję no i na koniec naszym go¶ciom z Poznania Ani i Arturowi, którzy od kilku lat obserwuj± nasz± stronę , a w tym postanowili nas odwiedzić i poznać.

Dziękujemy Wam, że bawili¶cie się z nami. Zapraszamy kiedy tylko będziecie w pobliżu. Całej Grupie za tańce do drugiej w nocy (s±siedzi byli lepsi, oni skończyli o pi±tej). My w przyszłym roku będziemy się bawić jeszcze dłużej......a jeszcze Uli za garnek bez którego nie udałoby się ugotować naszego Żurku.
Mam nadzieję, że Wam smakowało.
Za rok gotujemy'' Uchę''.
pozdrawiam
M@ro

wyjazd grupy która dojechała do "kajakowców" na Drawie
Pozdrawiam
Bond ;-)


GMMI¦ na spływie Draw± 2018 - fot. M@ro


GMMI¦ na spływie Draw± 2018 - fot. M@ro


GMMI¦ na spływie Draw± 2018 - fot. M@ro


Spływ Draw± 2018 - fot. Bond


Spływ Draw± 2018 - fot. Bond


Spływ Draw± 2018 - fot. Bond

wy¶wietlono: 2453 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Maro 11.07.2018. 11:44

Chciałbym poinformować wszystkich uczestników spływu, że w sobotę odbędzie się również "Narodowe Gotowanie Żurku".
Jeżeli s± w naszej grupie jeszcze tacy specjali¶ci od gotowania jak Piotrek to zapraszam do współpracy ,a pozostałych do degustacji.


Do zobaczenia

M@ro

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.