» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · ¦więto pomidora w Przytocznej 2013

¦więto pomidora w Przytocznej 2013

Komentarze (0)

fot. freedomsriders-skwierzyna.za.pl


Zapraszamy do wspólnego wyjazdu na ¦więto Pomidora w Przytocznej wszystkich naszych grupowiczów i zaprzyjaĽnionych z nami motocyklistów.

W roku 2007 odbyło się w Przytocznej pierwsze ¦więto Pomidora. Idea stworzenia lokalnej imprezy pod tym hasłem wypłynęła z dominacji produktu uprawianego w gminie, którym okazał się wła¶nie pomidor.
...
Bezsprzecznie największ± atrakcję stanowi jednak bitwa pomidorowa , której przebieg ¶ledzimy od 2008 r. Organizatorzy prze¶cigaj± się w tworzeniu aranżacji i scenariusza corocznie przygotowywanych potyczek na pomidory, by zawsze zaskoczyć widzów.
...
Tradycj± już się stało gotowanie zupy pomidorowej z przytoczeńskich pomidorów . Potrawę może skosztować bezpłatnie każdy, a kto raz jej spróbuje ten będzie czekał cały rok na ponown± degustację tego specjału.
Ľródło: www.przytoczna.pl


W planach między innymi spotkanie z zawodnikami Stali Gorzów oraz pokaz motocykli, gotowanie potrawy pomidorowej, czy bitwa na pomidory . Koncerty zaplanowane s± od godz. 20-00. Na pierwszy "ogień" idzie KAMIL BEDNAREK, a zaraz po Nim Krzysztof Krawczyk. Pełny plan imprezy można zobaczyć na tej stronie.

Wszyscy chętni na wyjazd z Grup± Motocyklow± MI¦ na ¦WIĘTO POMIDORA 2013 w Przytocznej proszeni s± o stawienie się w pi±tek 23 sierpnia 2013 r. na stacji Shell obok Macdonalda o godz. 17-30.

Poniżej skan plakatu:


wy¶wietlono: 5526 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.