Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Takiego zlotu jeszcze nie było!

Takiego zlotu jeszcze nie było!

Komentarze (0)

Dar Młodzieży

fot. Jarek Zagozda

Sezon motocyklowy rozkręcił się na dobre. Dlatego Jarek (kapelan) proponuje i zaprasza wszystkich zmotoryzowanych i oczywi¶cie naszych grupowiczów na zlot jakiego jeszcze nie było!

Już 13 lipca 2014 r. w Racławiu i Czarnowie odbędzie się Msza ¶w o godz. 11.00 która rozpocznie Pierwsz± Międzynarodow± Motocyklow± Pielgrzymkę Kapelanów do Watykanu .

Po Mszy ¶w krótkie spotkanie towarzyskie i pożegnanie pielgrzymki. Zgodnie z tradycja chrze¶cijańsk± zapraszamy do odprowadzenia pielgrzymów do granicy państwa .

Wyjazd z Racławia po Mszy ¶w, w Czarnowie dolacza druga grupa i wspolnie jedziemy do granicy w ¦wiecku. Powrot dowoln± tras± a kapelani jada na pierwszy etap pielgrzymki do Bayruth w Niemczech .

fot. Jarek Zagozda

fot. Jarek Zagozda

wy¶wietlono: 8196 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.