Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Wakacyjna wprawa Zbyszka 2022

Wakacyjna wprawa Zbyszka 2022

Komentarze (1)

wyprawa motocyklowa

fot. wikipedia

Po dwuletniej przerwie 11 czerwca wyrusza kolejna wyprawa motocyklowa dla wytrwałych i ciekawych ¶wiata , a docelowym punktem jest jezioro COMO ,które jest uważane za najpiękniejsze jezioro Włoch. Aktualizacja 2022-06-13

Person Zbyszek ×

Trasa przejazdu zaspokoi miło¶ników Alp , jezior , ciepłego Adriatyku i zwiedzania ciekawych miejsc takich jak : przełęcze Brenner , Jaufenpass, Dello Stelvio, Di Gavia, Passo Aprica, Grossclockner , jeziora Como , Garda , miejscowo¶ci Norymbergia , Wenecja i wiele innych.

Lago di Como jest trzecim co do wielko¶ci jeziorem Włoch (po Lago di Garda i Lago Maggiore). Zarazem jest to najgłębsze jezioro Alp i jedno z najgłębszych w Europie ; tworzy kryptodepresję. Jego rozczłonkowanie powoduje, że linia brzegowa swoj± długo¶ci± przekracza linie brzegowe jezior Garda i Maggiore razem wziętych. Kształt jeziora na mapie przypomina odwrócon± literę Y.

Ľródło: wikipedia.pl

Szczegółowy plan przedstawię - prze¶lę zainteresowanym misiakom.

fot. organizator zch

Obowi±zkowym punktem wyprawy jest piękna miejscowo¶ć Obrndorf bei Salzburg , któr± bardzo chciał zwiedzić ¶więtej pamięci Kaziu "Miodek" i jemu ten odcinek trasy dedykuję.

Jest to propozycja i zawsze można wspólnie korygować.

Start w w sobotę 11 czerwca 2022 r. ze stacji Shell przy ul. Kasprzaka w Gorzowie Wlkp. o godz. 0800.

fot. Autorem zdjęcia jezioro Como jest Łukasz Ropczyński


Niedziela, 2022-06-12 - Wakacyjna wyprawa...

Wystartowali¶my, pogoda ekstra, przejechali¶my już ponad 1000 km. Jeste¶my na polu namiotowym we Włoszech, pozdrawiamy Grupę Motocyklow± MI¦ a poniżej kilka fotek.
Robert

EDIT: 2022-06-14
Dzisiaj dzień.bez motocykla zwiedzanie i próbowanie miejscowej kuchni. Popołudniu k±piel w jeziorze Como.Pogoda ekstra.około 30 st.

EDIT: 2022-06-15
Dzisiaj Garda jedno słowo jest zaje..... Temperatura 34 st C ale dali¶my rady,kilka fotek.

EDIT: 2022-06-16
Dzisiaj Werona piękna i odwiedziny u Julii!!! i kolacja polska przygotowana przez Aurelie pomidor w ¶mietanie -pyszne!!!
Robert

EDIT: 2022-06-17
Kolejny dzień zanami Garda - M. Adriatyckim. Spragnieni chłodu i głodni . Pogoda super ponad 30 st. C. Wszystcy bawi± się extra. Camping super

EDIT: 2022-06-18
Sobota Wenecja No niestety motocyklem nie da rady dojechać . Płynęli¶my statkiem. Temperatura 34 st.C humory dopisuj±. Na koniec wyspa Burano.

EDIT: 2022-06-19
Powoli zbliżamy się ku końcowi naszej wyprawy. Dzi¶ pokonali¶my 400 km kierujemy się powoli do Gorzowa Wlkp. Obecnie camping 1o km od Bischofshofen Austria.

EDIT: 2022-06-20
Tak jak na wstępie pisał Zbyszek odwiedzili¶my miejsce dzie chciał być ¶p.Kaziu " Miodek " i dedykujemy jemu trasę dzisiejsz± !!! Kapliczka cichej nocy.

EDIT: 2022-06-21
Kolejnym punktem w kierunku północnym zwiedzanie zamku w Hohenwerfen . Nagrano film "Tylko dla Orłów" piękny zamek .
Powoli zmierzamy do końca wycieczki następne 300 km kierunek Gorzów Wlkp. Zwiedzanie pięknego miasta Czeski Krumlow. Czas tu się zatrzymał. Zobaczcie sami.

EDIT: 2022-06-22
Dzisiaj(a wła¶ciwie wczoraj) Aurelia przygotowała pyszn± kolację polsk± - jajecznica na boczku z cebul±!!! A z ilu jajek to nie napiszę . :-)


w drodze... - fot. ekipa Zbyszka


w drodze... - fot. ekipa Zbyszka


w drodze... - fot. ekipa Zbyszka

wy¶wietlono: 667 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Kristof Glura 14.06.2022. 15:36

Piękne tereny dla motocyklistów
Wybrali¶cie piękna trasę
Życzę dobrej jazdy i miłego zwiedzania 🏍👍😎☀

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.