Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Wyjazd do Łagowa 12 lipca 2013

Wyjazd do Łagowa 12 lipca 2013

Komentarze (0)

18 Zlot Motocyklowy Rock Blues i Motocykle

fot. www.RBIM.pl

W najbliższy pi±tek zapraszamy wszystkie MI¦-ki i inne osoby na jedno¶ladach do wspólnego imprezowania na "Rock Blues & Motocykle Łagów 2013 ". Aktualizacja 2013-07-14

XVIII Festiwal Motocyklowy "Rock Blues & Motocykle Łagów 2013" odbędzie się w dniach 11-14 lipca w Łagowie Lubuskim przy autostradzie A2. Grupa Motocyklowa MI¦ tradycyjnie uczestniczy w tym zlocie.

Pierwsza grupa (tzw. dwudniowa) wyjeżdża w pi±tek 12 lipca 2013r. o godz. 17:00 miejsce spotkania Schell koło McDonala . Punktualno¶ć obowi±zkowa ;-)

Druga grupa "jednodniowa" spotyka się w sobotę 13 lipca 2013r w tym samym miejscu o godz. 8-8:30 .

W programie jak co roku atrakcje, konkursy (jak co roku do wygrania motocykl) i niezapomniane chwile w towarzystwie warkotu silników motocyklowych, pięknych kobiet i dobrej muzy . Koncerty odbywać się będ± na trzech scenach.

Organizatorzy zapowiadaj± w pi±tkow± noc zlotow± (12 lipca) na Forcie - tylko dla dorosłych: erotic maraton z niespodziank± - Fetish/SM show - oczywi¶cie w klimatach moto...

  • Nagroda główna: Kawasaki VN 900 Custom
  • Wyj±tkowy klimat - "Polska Daytona"
  • Konkurencje
  • Koncerty - 20 kapel na 3 scenach
  • Live Erotic Show
Brama marchijska w Lagowie
(fot. Wikipedia author pl:Wikipedysta:LukKot )

Łagów (Łagów Lubuski , niem. Lagow) – wie¶ w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie ¶wiebodzińskim, w gminie Łagów, na północ od szosy E30, na terenie Łagowskiego Parku Krajobrazowego.

Wie¶ jest siedzib± gminy. W latach 1975-1998 miejscowo¶ć należała administracyjnie do województwa zielonogórskiego. Łagów jest miejscowo¶ci± turystyczn±; prawa miejskie posiadał w latach 1808-1932. Położony nad jeziorami Pojezierza Łagowskiego: Trze¶niowskim (186 ha, głęb. 58,8 m) i Łagowskim (82 ha).

Klimat
Już w latach międzywojennych Łagów był znan± miejscowo¶ci± letniskowo-wypoczynkow± o cechach uzdrowiska i tak pozostało do dzisiaj. Szczegółowe badania nad walorami uzdrowiskowymi miejscowo¶ci i najbliższej okolicy prowadzone były w latach 60. i 80.. Stwierdzono że tutejszy klimat należy do najłagodniejszych w Polsce.

Ľródło: wikipedia.pl/

Zachęcamy motocyklistów GMMI¦ oraz z Gorzowa i okolic do wspólnego wyjazdu ;-)

Proponowana trasa dojazdu:


Wyświetl większą mapę

Oficjalny plakat organizatora.

Sobota, 2013-07-13 - Łagów

GMMIS  w Łagowie 2013

fot. Agnieszka Prószyńska

Kolejny raz Agnieszka pierwsza podesłała zdjęcia z imprezy w Łagowie. Trzeba przyznać że zabawa z takimi ludĽmi to sama przyjemno¶ć ;-)
Wielkie Dzięki za udział wszystkim MI¦-kom :-)więcej fotek i w większym rozmiarze na Google+ » lub jak kto¶ woli na Facebook'u

Jest też filmik ;-)

wy¶wietlono: 7609 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.