» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Wyjazd do Templina

Wyjazd do Templina

Komentarze (0)

Jedziemy do Templina

fot. organizator

Zapraszamy wszystkie MI¦-ki i inne osoby zmotoryzowane na wycieczkę do Templina w najbliższ± sobotę. Aktualizacja 2014-06-06

Templin – miasto w Niemczech, w kraju zwi±zkowym Brandenburgia, w powiecie Uckermark. Liczy około 16,6 tys. mieszkańców.
Ľródło: pl.wikipedia.org

W planach jest odwiedzenie, jak w zeszłym roku miasteczka kowbojskiego. Miasteczko (Templin) robi niesamowite wrażenie przez to , że wszystkie obiekty zbudowane na wzór miasteczek z Dzikiego Zachodu s± w pełni wyposażone w sprzęty i towary na pólkach sklepowych z tamtego okresu a saloony i hotel tętni± życiem.

Wszyscy chętni spotykaj± się w sobotę, 31.05.2014 o godz. 800. na Orlenie koło Baczyny. Trasa zaplanowana jest przez Renice (tu pozostali, inni chętni mog± dojechać) Dla Nich wyjazd o godz. 900 z Renic .

Przypominam ,że jedziemy do strefy euro . Punktualno¶ć - wiadomo ;-)

tak to wygl±dało w zeszłym roku :-) fot. gmmis.pl

Tak powinni¶my pojechać:


Sobota, 2014-05-31 - MI¦ w Templinie

Jak zwykle ie zawiedli¶cie i mieli¶my wspaniał± wycieczkę dzięki za udział - oczywi¶cie Agnieszka podesłała poniższe zdjęcia ;-)więcej fotek i w większym rozmiarze na Google+ » lub jak kto¶ woli na Facebook'u

wy¶wietlono: 4373 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.