» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Wyjazd na Poznań Air Show 2018

Wyjazd na Poznań Air Show 2018

Komentarze (1)

fot. poznanairshow.pl

Uwaga MI¦-ki, przedstawiamy alternatywę dla wyjazdu do Wrocławia, proponujemy stolicę wielkopolski i imprezę Poznań Air Show 2018.

Person M@ro ×

Impreza pt. "Poznań Air Show" to wielowymiarowe wydarzenie, które pod wielkim, podniebnym dachem Poznania skupia ekstremalne emocje. Zapowiada się wyj±tkowo ciekawie, na niebie zaprezentuj± się zarówno rzadko spotykane w naszym kraju maszyny jak i klasyki pokazów.

Pogram pokazów, które odbęd± się 19 i 20 maja na lotnisku Ławica w Poznaniu jest identyczny w oba dni i podzielony jest na trzy bloki – 100-lecie Powstania Wielkopolskiego, NATO Tiger Meet oraz 100-lecie Odzyskania Niepodległo¶ci i 100-lecie Lotnictwa Wojskowego.

Wszystkich chętnych zapraszam w w sobotę 19 maja 2018 r. na stację Shell obok McDonalda przy ul. Walczaka 41 w Gorzowie Wlkp. o godz. 10 00.
Punktualno¶ć niech będzie nasz± dewiz± ;-).

fot. organizator

wy¶wietlono: 1334 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Maro 17.05.2018. 21:54

Mam nadzieję, że Ci, którzy nie jad± do Zoo skozystaj± z propozycji. Ja wybieram Wrocław, ale przyznam, że pokazy lotnicze będ± może ciekawsze.

Lwg M@ro

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.