Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · XI Motocyklowa Parada Niepodległo¶ci

XI Motocyklowa Parada Niepodległo¶ci

Komentarze (1)

piknik rodzinny

fot. organizator

Zapraszam wszystkich motocyklistów na XI Motocyklow± Paradę Niepodległo¶ci w dniu 11 listopada 2021. Aktualizacja 2021-11-13

Person Zbyszek ×

W ubiegłym roku brało udział 2 misiaków i paru kolegów z Kostrzyna, ale w tym roku liczę, że z kandydatami do naszej grupy będzie nas więcej.

Oczywi¶cie nic na siłę i przy złej pogodzie przed wyjazdem w komentarzu odwołamy lub potwierdzimy wyjazd.

Zbieramy się w czwartek 11 listopada 2021 r. na stacji Shell obok McDonalda przy ul. Walczaka 41 w Gorzowie Wlkp. o godz. 9 00.
Prosimy o punktualno¶ć ;-).

fot. organizator


Czwartek, 2021-11-11 - Dzień Niepodległo¶ci

Impreza udana. Wstawiło się około 800 motocykli .Temperatura rano 2st. C ale czym bliżej południa dochodziła do 8 st.C . 2 godz trwał przejazd między wioskami. W wiosce ¦wierczyna postój i od¶piewanie wspólnie hymnu "Jeszcze Polska nie zginęła ". Pani sołtys zaprosiła wszystkich na kawę,herbatę oraz ciasto . Następnie wrócili¶my do m.Wierzchowo gdzie czekała na nas gor±ca pyszna grochówka. Kilka zdjęć z imprezy .
Pzdr !!!
Robert


Dzień Niepodległo¶ci - fot. Robert G.


Dzień Niepodległo¶ci - fot. Robert G.


Dzień Niepodległo¶ci - fot. Robert G.

wy¶wietlono: 1338 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


ZCH 09.11.2021. 18:26

Jest zapowiedĽ dobrej pogody, jedziemy prawdopodobnie ostatni raz w tym sezonie i zamykamy sezon z tzw. przytupem jednocze¶nie obalaj±c mit o naszej grupie, że jeĽdzi prędko¶ci± emerytów i rencistów. Uruchamiam szósty bieg. Zachęcam tych, co chc± wypalić porz±dnie tłumiki m. innymi z pajęczyn. Odjazd o godz 9:02

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.