» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Zakończenie sezonu motocyklowego 2017 w Gorzowie

Zakończenie sezonu motocyklowego 2017 w Gorzowie

Komentarze (9)

fot. pixabay.com

W najbliższ± sobotę zapraszamy wszystkich motocyklistów na oficjalne zakończenie sezonu 2017 w Gorzowie Wlkp. Aktualizacja 2017-10-15

Person Bogdan ×

Oficjalna czę¶ć imprezy zaczyna się o godz. 1200 zbiórk± motocyklistów na terenie GRH przy ul. Targowej obok Nova Park (wjazd od ul. Woskowej).
Parada motocykli ulicami Gorzowa rusza ok. godz. 1300 i wiedzie na ul. Wał Okrężny gdzie będzie miało miejsce ognisko.

Poniżej oficjalny fragment komunikatu organizatora

Szczegółowy opis trasy parady: 1.wyjazd z placu GRH na ul. Woskow±,wjazd w ul.Przemysłow± w kierunku Mostu Staromiejskiego, Przejazd przez Most Staromiejski,wjazd na ul.Chrobrego,wjazd na ul. Wybickiego do ronda przy ul.Kos.Gdyńskich, Wjazd na ul. Kos.Gdyńskich i przejazd do skrzyżowania z ul. Roosvelta, wjazd na ul. Roosvelta i przejazd w kierunku Al.ks. W. Andrzejewskiego, wjazd a Al.ks. W. Andrzejewskiego i przejazd do ronda przy ul.J.Piłsudskiego , wjazd na ul.J.Piłsudskiego i przejazd do ul.Górczyńskiej , wjazd na ul. Górczyńsk± i przejazd w kierunku wl. Walczaka, wjazd na ul. Walczaka i przejazd do ronda Ofiar Katynia , wjazd na ul. Pomorsk± i przejazd do ul. Podmiejskiej, wjazd na ul. Podmiejsk± i przejazd do Trasy Nadwarciańskiej (przejazd przez rondo Santockie) , wjazd na Trasę Nadwarciańsk± do ronda Kasprzaka , wjazd na ul. Kasprzaka i przejazd do ul. Koniawskiej , wjazd na ul. Koniawsk± i przejazd do ul. Grobla przez rondo Grobla, wjazd na ul. Grobla i przejazd w kierunku ul. Wał Okrężny gdzie jest meta parady oraz miejsce zbiórki uczestników.

Na terenie placu nad Wart± przy ul. Wał Okrężny odbędzie się ognisko, konkursy tu także wyłonimy laureata nagrody głównej - skutera retro. Podczas trwania imprezy wolontariusze z Fundacji Mam Marzenie zbierać będ± pieni±żki dla 16 letniego Michała którego marzeniem jest wyjazd do Sopotu. Fundacja Mam Marzenie przygotuje kiełbaski na ognisko które można będzie nabyć za symboliczn± złotówkę, a cała zebrana kwota trafi do Michała. Równolegle zbieramy także nakrętki dla drugiego dziecka 2 letniego Antosia, który cierpi na zespół krótkiego jelita. Nie chodzi i nie mówi. Nakrętki maj± wesprzeć rehabilitację 2 latka.

Ľródło: facebook.com

Zbiórka Grupy Motocyklowej MI¦ w sobotę 14 paĽdziernika 2017 r. o godzinie 1100 na stacji Shell w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 42 , obok McDonalda.

Przypominamy że w tym spotkaniu obowi±zuj± barwy grupowe i w zwi±zku z tym iż jest to nasz ostatni wyjazd w sezonie nie boimy się pogody ;-)


Sobota, 2017-10-14 - gorzowskie zakończenie sezonu

Wspaniała pogoda ,frekwencja na zbiórce dopisała, dla mnie osobi¶cie po tak długiej przerwie ogromna przyjemno¶ć, że mogłem z Wami spędzić cały dzień.
Dziękuję naszym przyjaciołom z Bractwa Motocyklowego Żelazny za przyjazd do Gorzowa.Odwiedzili¶my również Roberta, który jest już w domu.Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy od całej grupy.Na koniec gratulacje dla Marka, który wygrał nagrodę główn±, skuter retro. W końcu po tylu latach nagroda trafiła do Grupy Motocyklowej Mi¶. Jak się okazało warto wytrwać do końca.....brawo Marek mam nadzieję, że teraz na rozpoczęcia i zakończenia sezonów będziesz przyjeżdżał na skuterku.
LwG
M@rogorzowskie zakończenie sezonu - 14 PaĽdziernik 2017 - fot. M@ro


gorzowskie zakończenie sezonu - 14 PaĽdziernik 2017 - fot. M@ro


gorzowskie zakończenie sezonu - 14 PaĽdziernik 2017 - fot. M@ro

wy¶wietlono: 8170 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


M Bond 11.10.2017. 19:57

Przyjedziemy nawet jak będzie ¶nieg.
Ale na Walczaka jest remont, więc nawet nie ma gdzie usi±¶ć.
Może zmienić miejsce zbiórki?

Anonymous 12.10.2017. 11:21

nie ma czasu na siadanie jedziemy odwiedzic kolege w szpitalu

Maro 12.10.2017. 12:33

Kolega najprawdopodobniej jutro opu¶ci wreszcie szpital, ale
spotkajmy się będzie chwila porozmawiać.

Do soboty M@ro

M Bond 12.10.2017. 19:51

Anonymous to brzmi dumnie
jak gacie po dobrym pierdnięciu.

Anonymous 13.10.2017. 08:24

porównanie bardzo" wysokich lotów" ręce opadaj±

Gramatyczny nazista 13.10.2017. 13:50

Zdanie zaczynamy z wielkiej litery, i przed słowem ręce brakuje przecinka, a na końcu kropki, Anonymous'ie.

Maro 14.10.2017. 18:09

Jeżeli jest kto¶ zainteresowany wykorzystaniem wspaniałej pogody w niedzielę, to jutro o 10,00 zapraszam na SCHELLA. Jedziemy nad morze na rybę.

LwG M@ro

M Bond 15.10.2017. 19:38

Ja dziękuję wszystkim Żelaznym za miły wieczór, spędzony w dwóch gorzowskich klubach.
Za wspaniał± zabawę do póĽnej nocy.
Pozdrawiam i LwG.

Bractwo Motocyklowe Zelazny 16.10.2017. 20:37

Bardzo dziękujemy Grupie Motocyklowej Mi¶ za gor±ce powitanie. Najbardziej chcieliby¶my podziękować Valdiemu oraz Bondowi za to, że po¶więcili¶cie swój czas dla nas, bez was nie bawiliby¶my się tak dobrze w W2aszym mie¶cie ✌️🏍💀. Do zobaczenia ...

Nie dopuszczaj teraz komentarzy.

FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.