Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jesteś tutaj » · wyjazdy · Zakończenie sezonu motocyklowego 2017 w Gorzowie

Zakończenie sezonu motocyklowego 2017 w Gorzowie

Komentarze (9)

fot. pixabay.com

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich motocyklistów na oficjalne zakończenie sezonu 2017 w Gorzowie Wlkp. Aktualizacja 2017-10-15

Person Bogdan ×

Oficjalna część imprezy zaczyna się o godz. 1200 zbiórką motocyklistów na terenie GRH przy ul. Targowej obok Nova Park (wjazd od ul. Woskowej).
Parada motocykli ulicami Gorzowa rusza ok. godz. 1300 i wiedzie na ul. Wał Okrężny gdzie będzie miało miejsce ognisko.

Poniżej oficjalny fragment komunikatu organizatora

Szczegółowy opis trasy parady: 1.wyjazd z placu GRH na ul. Woskową,wjazd w ul.Przemysłową w kierunku Mostu Staromiejskiego, Przejazd przez Most Staromiejski,wjazd na ul.Chrobrego,wjazd na ul. Wybickiego do ronda przy ul.Kos.Gdyńskich, Wjazd na ul. Kos.Gdyńskich i przejazd do skrzyżowania z ul. Roosvelta, wjazd na ul. Roosvelta i przejazd w kierunku Al.ks. W. Andrzejewskiego, wjazd a Al.ks. W. Andrzejewskiego i przejazd do ronda przy ul.J.Piłsudskiego , wjazd na ul.J.Piłsudskiego i przejazd do ul.Górczyńskiej , wjazd na ul. Górczyńską i przejazd w kierunku wl. Walczaka, wjazd na ul. Walczaka i przejazd do ronda Ofiar Katynia , wjazd na ul. Pomorską i przejazd do ul. Podmiejskiej, wjazd na ul. Podmiejską i przejazd do Trasy Nadwarciańskiej (przejazd przez rondo Santockie) , wjazd na Trasę Nadwarciańską do ronda Kasprzaka , wjazd na ul. Kasprzaka i przejazd do ul. Koniawskiej , wjazd na ul. Koniawską i przejazd do ul. Grobla przez rondo Grobla, wjazd na ul. Grobla i przejazd w kierunku ul. Wał Okrężny gdzie jest meta parady oraz miejsce zbiórki uczestników.

Na terenie placu nad Wartą przy ul. Wał Okrężny odbędzie się ognisko, konkursy tu także wyłonimy laureata nagrody głównej - skutera retro. Podczas trwania imprezy wolontariusze z Fundacji Mam Marzenie zbierać będą pieniążki dla 16 letniego Michała którego marzeniem jest wyjazd do Sopotu. Fundacja Mam Marzenie przygotuje kiełbaski na ognisko które można będzie nabyć za symboliczną złotówkę, a cała zebrana kwota trafi do Michała. Równolegle zbieramy także nakrętki dla drugiego dziecka 2 letniego Antosia, który cierpi na zespół krótkiego jelita. Nie chodzi i nie mówi. Nakrętki mają wesprzeć rehabilitację 2 latka.

źródło: facebook.com

Zbiórka Grupy Motocyklowej MIŚ w sobotę 14 października 2017 r. o godzinie 1100 na stacji Shell w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 42 , obok McDonalda.

Przypominamy że w tym spotkaniu obowiązują barwy grupowe i w związku z tym iż jest to nasz ostatni wyjazd w sezonie nie boimy się pogody ;-)


Sobota, 2017-10-14 - gorzowskie zakończenie sezonu

Wspaniała pogoda ,frekwencja na zbiórce dopisała, dla mnie osobiście po tak długiej przerwie ogromna przyjemność, że mogłem z Wami spędzić cały dzień.
Dziękuję naszym przyjaciołom z Bractwa Motocyklowego Żelazny za przyjazd do Gorzowa.Odwiedziliśmy również Roberta, który jest już w domu.Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy od całej grupy.Na koniec gratulacje dla Marka, który wygrał nagrodę główną, skuter retro. W końcu po tylu latach nagroda trafiła do Grupy Motocyklowej Miś. Jak się okazało warto wytrwać do końca.....brawo Marek mam nadzieję, że teraz na rozpoczęcia i zakończenia sezonów będziesz przyjeżdżał na skuterku.
LwG
M@ro



gorzowskie zakończenie sezonu - 14 Październik 2017 - fot. M@ro


gorzowskie zakończenie sezonu - 14 Październik 2017 - fot. M@ro


gorzowskie zakończenie sezonu - 14 Październik 2017 - fot. M@ro

wyświetlono: 8351 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MIŚ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, jeśli uznamy je za nieodpowiednie.


M Bond 11.10.2017. 19:57

Przyjedziemy nawet jak będzie śnieg.
Ale na Walczaka jest remont, więc nawet nie ma gdzie usiąść.
Może zmienić miejsce zbiórki?

Anonymous 12.10.2017. 11:21

nie ma czasu na siadanie jedziemy odwiedzic kolege w szpitalu

Maro 12.10.2017. 12:33

Kolega najprawdopodobniej jutro opuści wreszcie szpital, ale
spotkajmy się będzie chwila porozmawiać.

Do soboty M@ro

M Bond 12.10.2017. 19:51

Anonymous to brzmi dumnie
jak gacie po dobrym pierdnięciu.

Anonymous 13.10.2017. 08:24

porównanie bardzo" wysokich lotów" ręce opadają

Gramatyczny nazista 13.10.2017. 13:50

Zdanie zaczynamy z wielkiej litery, i przed słowem ręce brakuje przecinka, a na końcu kropki, Anonymous'ie.

Maro 14.10.2017. 18:09

Jeżeli jest ktoś zainteresowany wykorzystaniem wspaniałej pogody w niedzielę, to jutro o 10,00 zapraszam na SCHELLA. Jedziemy nad morze na rybę.

LwG M@ro

M Bond 15.10.2017. 19:38

Ja dziękuję wszystkim Żelaznym za miły wieczór, spędzony w dwóch gorzowskich klubach.
Za wspaniałą zabawę do późnej nocy.
Pozdrawiam i LwG.

Bractwo Motocyklowe Zelazny 16.10.2017. 20:37

Bardzo dziękujemy Grupie Motocyklowej Miś za gorące powitanie. Najbardziej chcielibyśmy podziękować Valdiemu oraz Bondowi za to, że poświęciliście swój czas dla nas, bez was nie bawilibyśmy się tak dobrze w W2aszym mieście ✌️🏍💀. Do zobaczenia ...

Nie dopuszczaj teraz komentarzy.

FB



Nasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miłośników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MIŚ" »

Dlaczego nazywamy się "MIŚ":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakieś pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.