» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Zakończenie sezonu motocyklowego w Santoku

Zakończenie sezonu motocyklowego w Santoku

Komentarze (3)

fot. gmmis.pl


W zwi±zku z tym że w najbliższy weekend ma być ładna pogoda to Ania i Ala organizuj± zakończenie sezonu motocyklowego w Santoku . Aktualizacja 2013-10-15

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie zmotoryzowane MI¦-ki i naszych miło¶ników na dwóch kółkach do jednego z ostatnich spotkań na ¶wieżym powietrzu w tym roku. Celem jest ognisko i pieczenie kiełbasek w Santoku.

Spotykamy się w sobotę niedzielę , 13 paĽdziernika 2013 na stacji Statoil przy ul Warszawskiej o godz. 12-00. Prosimy o punktualno¶ć - aby¶my spokojnie wyruszyli ok 13 na paradę przez miasto i dojechali na parking przy Tesco .

Jak będziemy już na parkingu przy Tesco to robimy zrzutkę po ok 15 zł. na kiełbaski, pieczywo, musztardę, sos itp. - przydadz± się na ognisku w Santoku.
Naszły drobne zmiany wiec niestety musieli¶my zmienić co nieco, między innymi datę. Każdy kupuje kiełbasę dla siebie tyle ile chce. Ognisko będziemy mieli rozpalone przez Kamila Górę w Santoku.

Mamy nadzieje że nie zawiedziecie i przyjedziecie :-)
Ania i Ala


Niedziela, 2013-10-13 - Jesienne kiełbaski w Santoku

Pomimo jesiennej pogody, udało się zje¶ć kilka kiełbasek w miłym towarzystwie - dzięki za to że byli¶cie ;-)więcej fotek i w większym rozmiarze na Google+ » lub jak kto¶ woli na Facebook'u

wy¶wietlono: 5635 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Mionik jednoladw 13.10.2013. 07:18

Obudziłem się i z "piskiem opon" pędze do onka, patrze przez nie - nie pada, nawet kałóż nie widzę :-)...... Idę do lodówki szukać kiełbasy.........Do zobaczenia !

On 14.10.2013. 16:11

Jednak Misie zawiedli.... słabiutko i cieniutko ...
Widać że jak troszkę zimniej to nie ma jeżdżenia ;) Szkoda...

ja 17.10.2013. 09:06

Impreza fajna :)

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.