» jeste¶ tutaj » · wyjazdy · Zaproszenie do Dominikowa

Zaproszenie do Dominikowa

Komentarze (15)

fot. Sławek Sułkowski / wikipedia (lic. CC BY-NC-SA 3.0)

Otrzymali¶my zaproszenie dla całej naszej grupy, na imprezę do ciekawej miejscowo¶ci Dominikowo. A także proponujemy wyjazd do Drzonowa.

Zaproszenie do Dominikowa brzmi mniej więcej tak:

Rada parafialna i Rada Sołecka wraz z księdzem proboszczem ,
ZAPRASZA
Grupę motocyklow± MI¦ z Gorzowa Wlkp.
na Doroczn± uroczysto¶ć odpustow± ku Czci Wniebowzięcia NMP dnia 15.08.2015 w Dominikowie (gm. Drawno).
Uroczysto¶ć rozpocznie msza ¶więta o godz. 14.00 Po mszy ¶więtej zapraszamy do wspólnego ¶więtowania.
Ksi±dz Proboszcz Wojciech Kozub
Sołtys wsi Jan Bandrowski

Z bezpo¶rednich kontaktów z naszymi drogimi MI¦-iami, wiemy że s± osoby zainteresowane t± imprez± .


fot. Sławek Sułkowski / Wikipedia (lic. CC BY-NC-SA 3.0)

Dominikowo (niem. Mienken) – wie¶ sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim, w gminie Drawno. W latach 1975-1998 miejscowo¶ć administracyjnie należała do województwa gorzowskiego. W roku 2007 wie¶ liczyła 243 mieszkańców.

Przyroda
Wie¶ otaczaj± bory sosnowe, w których rosn±: podgrzybki, opieńki, rydze, borowiki, czubajki, kanie, g±ski, ma¶laki, pieczarki, smardze oraz muchomory. Okolice Dominikowa charakteryzuj± się niskim stopniem zanieczyszczenia ¶rodowiska. W jeziorach wędkarze mog± złowić: cierniki, karasie srebrzyste, karpie, kr±pie, leszcze, liny, okonie, płocie, szczupaki, ukleje i węgorze
Ľródło: pl.wikipedia.orgDlatego każdy kto ma chęć, proszony jest o stawienie się jak zwykle na Schellu obok McDonalda w sobotę 15 sierpnia 2015 r. o godz. 1100.
ps.
A skoro Dominikowo leży nad jeziorem , dlatego b±dĽ przygotowanym na ew. k±piel ;-)

Także w tym samym czasie czyli o godz. 1100 i w tym samym miejscu ( jak zwykle na Schellu obok McDonalda ) zbieraj± się chętni na wyjazd do Drzonowa na piknik wojskowy z okazji ¶więta Wojska Polskiego .


W programie imprezy w Drzonowie między innymi:

  • Koncert piosenki żołnierskiej zespołu "17"
  • Pokaz pojazdu pancernego
  • Pokaz grup rekonstrukcyjnych
  • Przejażdżki transporterem BTR-152
  • Wojskowa kuchnia i wiele innych atrakcji...

wszystkie szczegóły na plakacie poniżej, jeżeli jeste¶cie ciekawi jak wygl±da Drzonów a w zasadzie Lubuskie Muzeum Wojskowe to zapraszam do krótkiego felietonu mojej znajomej. Warto dodać że w tym dniu fotografowanie i wstęp na imprezę jest bezpłatny ;-)

piknik wojskowy z okazji ¶więta Wojska Polskiego
fot. organizator

Aktualizacja 2015-08-13 godz. 14-10
Komunikat z ostatniej chwili od Zbyszka:
Istnieje możliwo¶ć przyjęcia innej ciekawej propozycji alternatywnej do proponowanej imprezy w Dominikowie.

wy¶wietlono: 6345 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Rozczarowana 14.08.2015. 07:11

Drodzy Koledzy
Długo Byłam w tej grupie , może nie tak często jak inni
jeżdziłam z Wami ,ale już nigdy nie pojawię się na Schelu żeby gdzie¶ z Wami pojechać.Od miesi±ca czekam i obserwuję nasz± stronę internetow± , a tam nic jak był obrazek tak en sam cały miesi±c i wreszcie jest co¶ się ukazuje ,a to wyjazd na odpust i wtedy już mi rece opadły,mam do wyboru albo spotkanie z motopielgrzymami albo odpust.To ja dziękuję .Czasem było nawet miło.

niko 14.08.2015. 09:41

Przykro nam że takie jest Twoje odczucie, może kiedy¶ zmienisz zdanie i wrócisz z nami na drogę - życzymy wszystkiego dobrego ;-)

Artur 14.08.2015. 11:51

Rozczarowana ja też kiedy¶ jezdziłem z Nimi i z tego samego powodu zrezygnowalem , ci±gle to samo.Ci nowi którzy s± teraz w grupie też odejd± to tylko kwestia czasu.

rozbawiony 14.08.2015. 14:25

Tez bym chętnie jechał z tom grupom ale gdyby czasem pojechali rowerami... bo takie pienkne tereny wkoło... albo gdybysmy zagrali w golfa bo fajne pole jest w gorzowie golfowe... a tak to żałucie ze nie jeżdżę z wami bo naprawdę jestem super!!! Foch !!!

nowy 14.08.2015. 14:47

Ja też obserwuje od dwóch miesięcy wyjazdy i mam te same odczucia co "rozczarowana".Sam sobie robie wypady!!!Pozdrawiam wszystkich zawiedzonych i rozczarowanych;-)

Zby 14.08.2015. 19:43

Kochani Rozczarowani i Artur , czy na pewno wiecie jakie s± Wasze oczekiwania ? Oferta jest tak bogata, tylko "wyslijcie' przysłowiowy kupon. Więcęj zaangażowania. Aby brać gotowce trzeba czasami i od siebie dać.

Aka 14.08.2015. 21:54

Hmm z ostatnich wyjazdów kojarzę Karpacz, Wenecję, spływ kajakowy, morze. Osobi¶cie Dominikowo polecam i nie ze względu na odpust a fajne jezioro i dużo zieleni aby miło spędzić dzień.

Anonymous 14.08.2015. 23:07

Jak co roku odpusty i msze idzie rzygac za przeproszeniem :-)
Trzeba by kogo¶ z nowymi pomysłami

kapelan 14.08.2015. 23:28

No ciekawy w±tek  w temacie motopielgrzymów, odpustów, po¶więceń, eskort na ¶lubach czy pogrzebach ... co prawda co tam kapelan wie o motocyklach... ale ta zasada działa zawsze i wszędzie chociaż w ¶wiecie motocyklowym powinna funkcjonowac szczególnie: \"masz sprawę to przyjedz i pogadamy...\" poprostu męskie granie  lwg 😀

krzysiek n 15.08.2015. 00:01

Oczerniać i mieć pretensje bez własnych pomysłów to każdy potrafi. Jeszcze się podpisywać jako kto¶ kto sprzeciwia się wolno¶ci obywatelskiej itp. Tak jest łatwo ale pomy¶leć i co¶ zaproponować to już jest trudno. Masz pomysł to powiedz a nie krytykuj. Mnie się podoba że można gdzie¶ się ruszyć w miłym towarzystwie i co¶ zobaczyć. A to ze ludzie prosz± mi¶ki aby przyjechały na jaki¶ festyn to co w tym złego.

ysy 15.08.2015. 20:34

no własnie od tych co się tak zagotowali czekamy na propozycję atrakcyjnych wycieczek

nowy 16.08.2015. 00:31

Wła¶nie byłem na ¶więcie sandacza w Lubniewicach było ¶wietnie. Propozycja wyjazdu ¶więto chleba Bogdaniec nigdy nie byłem ale od kolega z Międzyrzecza jeĽdzi od 3 lat i jest zadowolony. Gwiazda imprezy Wodecki!!!

pilot 16.08.2015. 12:32

Najlepsi z najlepszych piloci helikopterów przylecieli na Zielonogórskie lotnisko Przylep. Trwaj± tam ¶migłowcowe Mistrzostwa ¦wiata. Ewolucje i manewry, które zwykle możemy ogl±dać w kinie, oni robi± naprawdę. W¶ród nich człowiek który sięgn±ł gwiazd.

gajowy 16.08.2015. 22:38

A ja nie mogę się doczekać na pożegnanie wakacji. Za 8 dni będziemy wspólnie podziwiać piękne wschody i zachody słońca.
Pozdrawiam wszystkich Misiaków.
Pozdrawiam też tych którzy interesuj± się nasz± grup± i maj± chęć się do nas doł±czyć.

Maro 17.08.2015. 09:08

Witam Wszystkich zadowolonych,mniej zadowolonych i rozczarowanych.
Pozwolę sobie zabrać również głos w temacie.Szczerze nie rozumiem
tych głosów, że u nas jest nudno.Ja uważam ,że pod względem wyjazdów z noclegiem ten rok był jak do tej pory najlepszy w 10 letniej już historii klubu .Przytoczę może kilka faktów :
-Wyjazd do Malborka 4 dni 19 motocykli 29 osób
-Wyjazd do Karpacza 4 dni 11 motocykli 12 osób
-Wyjazd na Chorwację 10 dni 3 motocykle 6 osób
-Wyjazd nad Bałtyk Sianożęty 8 motocykli 11 osób
Za kilka dni jedziemy żegnać wakacje do Dziwnowa na 4 dni.
I tu muszę się pochwalić , że jedzie 8 motocykli 16 osób , a co najważniejsze każdy jedzie z żon±(mam nadzieję że własn±).Kiedy¶ powiedziałem , że będę do tego d±żył żeby jeżdziło jak najwięcej małżeństw i pomału to się realizuje.My¶lę że krytykuj± i pisz± Ci co z nami bardzo mało lub okazjonalnie jeżdż±.Jeżeli mi nie pasuje lub nie podoba mi się miejsce gdzie grupa akurat się udaje to po prostu nie jadę i nie piszę na forum przed całym ¶wiatem.Krytyka jest potrzebna bo pozwala na rozwój , ale musi ona być na odpowiednim poziomie ,nie wulgarna czy obrażliwa.Moja pro¶ba teraz do Tych rozczarowanych i zawiedzionych . Masz pomysł na wyjazd to zadzwoń lub napisz i tam pojedziemy.Trudno żeby kilka osób było w stanie co tydzień co¶ nowego i nie powtarzalnego zaplanować żeby wszyscy byli zadowoleni.
Osobi¶cie zapraszam za kilka dni z nami do Dziwnowa (mam jeden pokój dwu osobowy w rezerwie ).Tak jak pisze ,,Gajowy,, że nie może się doczekać wyjazdu.To wła¶nie dla takich ludzi warto to robić.Zapraszam jak raz z t± ekip± pojedziesz to zmienisz zdanie.

Pozdrawim LwG

M@ro

Nie dopuszczaj teraz komentarzy.

FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.