Notice: Undefined index: jest in /home/srv30177/domains/gmmis.pl/public_html/index.php on line 1
Zaproszenie na 6 maja na rajd motocyklowy - zaproszenia - Grupa Motocyklowa MI¦
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatno¶ci    Jak wył±czyć cookies? AKCEPTUJĘ
» jeste¶ tutaj » · zaproszenia · Zaproszenie na 6 maja na rajd motocyklowy

Zaproszenie na 6 maja na rajd motocyklowy

Komentarze (0)

Drogie MI¦-ki, na portalu twarzo-ksi±żki odbrałem maila z zaproszeniem na rajd motocyklowy 6 maja. Jest już jedno zaproszenie na ten termin, ale to też warto przemy¶leć. Adres i tel zamazałem lekko. Jak kto¶ potrzebuje oczywi¶cie udostępnię. O widzę że adres mailowy jest dostepny w sieci - więc nie zamazuję. arek/admin

ps.
jakby kto¶ potrzebował to strona klubu z międzyrzeczy to www.westside2009.pl

>=============<8============ cytat start =============================
od: Tomek Bartoszewicz

Jak co roku, zapraszamy na rajd motocyklowy. To już szósta edycja naszego rajdu na orientację który odbędzie się 6 maja.

Staramy się by z roku na rok nasz rajd był coraz bardziej dopracowany i by nagrody dla zwycięzców były coraz bardziej atrakcyjne. Tradycyjnie trasa będzie przebiegać drogami asfaltowymi (lub im zbliżonymi) po powiecie międzyrzeckim, podczas której będzie do wykonania około 10 zadań.

Chętnych zapraszamy do wcze¶niejszej rejestracji, ponieważ ze względu na specyfikę rajdu, ilo¶ć miejsc jest ograniczona a do tego to wszystko całkowicie ZA DARMO.

Imprezę rozpoczynamy od godziny 11, ale zapraszamy trochę szybciej by na spokojne przygotować się do startu. Po rajdzie dla wszystkich przygotowali¶my co¶ ciepłego do zjedzenia i wypicia, a od godziny około 18 w naszym domu klubowym będziemy ¶więtować rozpoczęcie kolejnego sezonu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez nasz e-mail: westside@interia.eu lub telefonicznie z Wojtkiem: 888 zzz z2z. ZAPRASZAMY
>=============<8============ cytat stop =============================

fot. organizator

wy¶wietlono: 9064 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FB



Nasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.