» jeste¶ tutaj » · zaproszenia · Zaproszenie na Happening 7 maja 2016

Zaproszenie na Happening 7 maja 2016

Komentarze (0)

fot. bogdasario/flickr/(CC BY-NC-ND 2.0)

Zaproszenie Drogie MI¦-ki, dostali¶my jako grupa zaproszenie do udziału w Happeningu z Okazji Dnia Godno¶ci Osób z Niepełnosprawno¶ci± Intelektualn±.

Maila podesłała Pani Małgorzata która jest wychowawc± w jednej z placówek jakie prowadzi Polskie Koło na Rzecz Osób z Upo¶ledzeniem Umysłowym. jeżeli kto¶ z Was potrzebuje adres mailowy do Pani Małgorzaty to oczywi¶cie pode¶lę.

W Jej mailu można przeczytać między innymi:

07.05.2016 r ( sobota) w godz. 16.00 -19.00 na Bulwarze Zachodnim organizujemy Happening z Okazji Dnia Godno¶ci Osób z Niepełnosprawno¶ci± Intelektualn± .

Celem obchodów Dnia Godno¶ci Osoby z Niepełnosprawno¶ci± Intelektualn± jest u¶wiadomienie społeczeństwu różnorodno¶ci osób z tym rodzajem niepełnosprawno¶ci,

Żeby jednak zachęcić mieszkańców miasta do udziału w happeningu, organizujemy różne atrakcje. Niew±tpliw± atrakcj± s± wspaniałe maszyny:) st±d pro¶ba i pytanie, czy zechcieliby członkowie klubu wspomóc Nas swoj± obecno¶ci± (prezentacj± motocykli, możliwo¶ci± zrobienia zdjęć)

Pozdrawiam, Małgorzata S.

Gdyby kto¶ był chętny to z tego co wiem i się orientuję to "Wója-walek" jest zainteresowany t± imprez±. Można się z Nim kontaktować. Tutaj można poczytać jak to było w roku 2012

wy¶wietlono: 3405 razy.

Komentarze

Zapoznaj się z obowi±zuj±cymi zasadami jakich przestrzegamy »
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Grupa Motocyklowa MI¦ - gmmis.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Zastrzegamy jednak sobie prawo do ich usuwania, je¶li uznamy je za nieodpowiednie.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:


FBNasze cele »

Naszym celem jest skupienie niezrzeszonych miło¶ników ruchu motocyklowego.

Dlaczego "MI¦" »

Dlaczego nazywamy się "MI¦":

  • na przekór wszystkim angielskojęzycznym nazwom
Kontakt

Kontakt »

Jeżeli masz jakie¶ pytania, pomysły, sugestie daj nam o tym znać.